Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

creature

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 1. Rozwiązane przez przypadek - może się komuś przyda ACP -> System -> Ustawienia -> Publikowanie zawartości -> Główne > Dodawania odpowiedzi "wyłączone"
 2. Cześć. Czy można zablokować komentarze dodawane w blogu przez gości?
 3. Witam. Chodzi o zwykły licznik do pobrania, który zlicza wejścia na stronie głównej wykluczający ponowne wejścia z tego samego IP. Czy znacie może taki? Gdzie go znaleźć? Dzięki za odpowiedź.
 4. Witam. Jestem początkującym. 1. Chciałem wypróbować czat. Zauważyłem że po ok. 10 minutach historia z czatu znika. Czy można to zmienić? 2. Zauważyłem też że w ustawieniach czatu w logach nic nie ma nawet po napisaniu krótkiej wymiany zdań. Dlaczego? 3. Gdzie znaleźć aktualizacje języka? Po zaktualizowaniu IPS jeżyk polski był też w ustawieniach czatu. Natomiast po ponownej instalacji powrócił na angielski. 4. Czy jest możliwość zresetowania zapisanej historii czatu bez ponownej instalacji? Dzięki za odpowiedzi.
 5. Witam. Po dodaniu pliku filmowego przez użytkownika, wyświetlany jest link, który można ściągnąć. Czy jest możliwość aby zamiast linka z możliwością zapisania, filmy były wyświetlane bezpośrednio na forum?
 6. Oki dzięki, opcja z przytrzymaniem jest wygodna i szybka.
 7. Witam. Gdzie edytuje się tematy? Np.. zmiana nazwy tematu itp... Zaznaczając konkretny temat jest masa opcji, usunięcia, połączenia, podpięcia itp... nie wiem gdzie jest natomiast opcja edycji. Z góry dzięki za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.