Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

nts

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 4.1.x
 1. @DawPi Podczas aktualizacji i konwertowania bazy wyskoczył mi błąd: Error: Specified key was too long; max key length is 1000 bytes File: \system\Db\Db.php Line: 198 pozbyłem się go konwertując baze zewnetrznie do utf8_unicode_ci. Czy powinienem wybrać inny typ kodowania bądź użyć konkretnego narzędzia do tego?
 2. Mam problem z krzaczkami po aktualizacji forum z 3.4.6 na 4.4.10. Widziałem pełno tematów, ale nikt nigdzie nie napisał co dokładnie zrobić, inne kodowania, dopisywanie do plików paru linijek itd. Aktualnie forum jest podniesione jak wspomniałem do 4.4.10 czy jest możliwość fixa krzaczków, czy czeka mnie przywracanie kopii do 3.4.6? Jeśli jest droga przez którą trzeba przejść bardzo byłbym wdzięczny za instruktaż. Z góry sorry za n'ty temat z tym problemem i dzięki za poświęcony czas. //edit dobra jak zawsze człowiek się podda to i znajdzie pewne rozwiązanie .... Aktualnie tym sobie radzę są jakieś inne sposoby?
 3. W takim razie dzięki za info. Można temat zamknąć
 4. No właśnie tak myslałem, licencje posiadam więc musiałbym ją tylko "odnowić" i przypisać do prawidłowej domeny/forum, a potem jazda
 5. Witam problem jest dość złożony, dlatego zanim zabiorę się za cokolwiek chciałbym poradzić się specjalistów. W skrócie chodzi o przeniesienie/zaktualizowanie aktualnego forum do wersji 4.x. Przejąłem ostatnio hosting, na którym znajdują się dwie domeny, na domenie 1 jest ipb 3.4.6, na domenie 2 ips 4.4.3 Sytuacja wygląda tak, że na domenie 1 znajduje się forum, które nadal będzie rozwijane, ale właściciel licencji zabiera "klucz" ze sobą, a na domenie 2 jest "testowe" forum z kluczem licencji, który chciałbym przerzucić na forum, które znajduje się na domenie 1. Zamiast bawić się w takie coś myślałem o przypisaniu subdomeny /forum do innego katalogu wystarczyłoby skonwertować bazę danych pod 4.4.3 i przerzucić ją do nowszego forum, jednak hosting tego nie oferuje, subdomeny przypisać można tylko do folderów będących w folderze głównej domeny. Z tego co się zorientowałem mam parę opcji: 1. Najłatwiejsza i płatna opcja to opłacić bieżącą licencje, aby była aktywna, przypisać ją do forum na domenie 1 i napisać do supportu o pomoc z aktualizacją całego forum. 2. Postawić forum na nowo w odpowiednim katalogu na domenie 1 z prawidłową licencją i próbować przekonwertować bazę z 3.4.6 na 4.4.3 - tylko tutaj nasuwa się pytanie, bo z tego co się zorientowałem silnik można pobrać tylko, gdy ma się "aktywną" licencję, czyli wracamy do opcji 1, najszybciej, najprostszej i płatnej, gdyż żadnych nulledów nie mam zamiaru pobierać. W zasadzie nie wiem jak do tego się zabrać, dlatego prosiłbym o jakieś porady, bo aktualnie za parę dni forum zostanie bez klucza (przypisze do niego wtedy z drugiego forum), ale jak to ogarnąć, że miało ręce i nogi. 🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.