Jump to content

KolejnyZadowolony

Member
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x
 • Forum
  Internetowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KolejnyZadowolony's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated Rare
 • Collaborator
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dziękuję. Wtyczka "miała być dezaktywowana" i nie sprawdzałem jej. To ustawienia wtyczki "AUTO WELCOME"
 2. Niestety chyba nie User rejestruje się np. 1 raz i otrzymuje e-mail treści Gdzie zmienić ten tekst?
 3. Gdzie mogę przetłumaczyć wiadomości e-mail jakie Invision wysyła do użytkowników. Szukam i szukam, ale nie mogę sie doszukać. Pewnie jakieś oczywiste miejsce. Nie chodzi mi o edycję szablonu email a o same teksty
 4. Dobry żart tymfa wart ... Podzielisz się swoją wiedzą w omawianym temacie ? Zakładam, iż jednym z nich jest Pecetowicz. Za chwilkę sprawdzę.
 5. Hej Czy znacie jakieś nasze, polskie płatne fora ? Czyli aby być lub mieć konto np. VIP trzeba przekazać kilka złotówek? Dziękuję.
 6. Tworząc wydarzenia, można podać ich lokalizację, jednak tylko wtedy jak Admin włączy opcję "Miejsca". Kłopot polega na tym, że najpierw trzeba zdefiniować te miejsca u Admina aby potem ktoś dodając - mógł je wybrać. Trochę to dziwne, bo niby jak mam dodać wszystkie miasta, miejscowości i wioski w Polsce ?? Jak można zezwolić na dodawanie miejsca, bez ich uprzedniego wpisywania przez Admina? Nawet nie ma opcji importu miejscowości, co by znacznie ułatwiło. Tak samo, ilość danych dot. danego miejsca jest tragicznie mała. Nie ma choćby tel. czy godzin otwarcia ew. nawet adresu www. Szkoda? Jakaś wtyczka która zwiększa możliwości ?
 7. Dziękuję za odp. Szkoda że nie dali opcji z ujemną wartością. Mocno by to poprawiło możliwości reguł.
 8. Tworzę "Reguły osiągnięć" Niestety nie da się utworzyć reguł z ujemną wartością. Dlaczego? Chciałbym stworzyć regułę Kiedy ilość negatywnych reakcji na jakiś element przekroczy 5, to user otrzyma -5 pkt. Reakcja "nie podoba mi się" ma opcję "negatywna -1" ale jej tu nie widać. Jak to zrobić? Jak ew. zrobić aby ustawić jakiś filtr na takie wpis które użytkownicy oceniają np. 10 reakcjami "negatywnymi"?
 9. Witam Jeśli stworzymy "Forum przekierowujące" uzyskujemy proste przekierowanie do dowolnego zasobu www. Jednak takie forum posiada zawsze dodany licznik przekierowań widoczny dla każdego. Jak usunąć ten licznik, ew. wyłączyć jego widoczność dla danych grup? Dziękuję
 10. Witam Czy jest jakiś gotowy moduł, który ogarnia jakieś nasze, polskie, bramki płatności ? https://invisioncommunity.com/files/file/9372-sd-payment-gateways/ Apka od Spannera, nie jest już rozwijana i jest lekko stara. Coś innego, nowego, rozwijanego i działającego ?
 11. Na jednym z for postawionych na IPS znalazłem ciekawą opcję dla userów. https://www.psxextreme.info/topic/12973-wyscigi-pytaj-i-odpowiadaj/ User "MEL" zadał pytanie a potem mamy sekcję "odpowiedzi, utworzyony, ostanie" ....? To jest w Core czy to dodatek?
 12. @caf_offopiszesz jakoś w skrócie, bo ostatnio trochę mniej się tym zajmuję i wygląda na to iż mi sporo umknęło. Piszesz o sposobie zmian w cenniku czy o nowych cenach czy o czymś jeszcze ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.