Jump to content

KolejnyZadowolony

Member
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x
 • Forum
  Internetowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KolejnyZadowolony's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well
 • Dedicated Rare
 • Collaborator
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

1

Reputation

 1. Tworząc wydarzenia, można podać ich lokalizację, jednak tylko wtedy jak Admin włączy opcję "Miejsca". Kłopot polega na tym, że najpierw trzeba zdefiniować te miejsca u Admina aby potem ktoś dodając - mógł je wybrać. Trochę to dziwne, bo niby jak mam dodać wszystkie miasta, miejscowości i wioski w Polsce ?? Jak można zezwolić na dodawanie miejsca, bez ich uprzedniego wpisywania przez Admina? Nawet nie ma opcji importu miejscowości, co by znacznie ułatwiło. Tak samo, ilość danych dot. danego miejsca jest tragicznie mała. Nie ma choćby tel. czy godzin otwarcia ew. nawet adresu www. Szkoda? Jakaś wtyczka która zwiększa możliwości ?
 2. Dziękuję za odp. Szkoda że nie dali opcji z ujemną wartością. Mocno by to poprawiło możliwości reguł.
 3. Tworzę "Reguły osiągnięć" Niestety nie da się utworzyć reguł z ujemną wartością. Dlaczego? Chciałbym stworzyć regułę Kiedy ilość negatywnych reakcji na jakiś element przekroczy 5, to user otrzyma -5 pkt. Reakcja "nie podoba mi się" ma opcję "negatywna -1" ale jej tu nie widać. Jak to zrobić? Jak ew. zrobić aby ustawić jakiś filtr na takie wpis które użytkownicy oceniają np. 10 reakcjami "negatywnymi"?
 4. Witam Jeśli stworzymy "Forum przekierowujące" uzyskujemy proste przekierowanie do dowolnego zasobu www. Jednak takie forum posiada zawsze dodany licznik przekierowań widoczny dla każdego. Jak usunąć ten licznik, ew. wyłączyć jego widoczność dla danych grup? Dziękuję
 5. Witam Czy jest jakiś gotowy moduł, który ogarnia jakieś nasze, polskie, bramki płatności ? https://invisioncommunity.com/files/file/9372-sd-payment-gateways/ Apka od Spannera, nie jest już rozwijana i jest lekko stara. Coś innego, nowego, rozwijanego i działającego ?
 6. Na jednym z for postawionych na IPS znalazłem ciekawą opcję dla userów. https://www.psxextreme.info/topic/12973-wyscigi-pytaj-i-odpowiadaj/ User "MEL" zadał pytanie a potem mamy sekcję "odpowiedzi, utworzyony, ostanie" ....? To jest w Core czy to dodatek?
 7. @caf_offopiszesz jakoś w skrócie, bo ostatnio trochę mniej się tym zajmuję i wygląda na to iż mi sporo umknęło. Piszesz o sposobie zmian w cenniku czy o nowych cenach czy o czymś jeszcze ?
 8. To nie tajemnica, lecz tak między nami, forumowiczami, czy to ma znaczenie? Chodzi o budowanie i zbudowanie "społeczności" zainteresowanej danym tematem. To nie jest forum ogólne, to jest bardzo konkretny i niszowy u nas temat, dla osób które ewidentnie chcą, muszą się postarać aby to zdobyć i trochę pochodzić. To nie jest tematyka ogólnodostępna jak filatelistyka, wędkarstwo czy gry on-line. Raczej surfing czy golf (nie masz dużej bazy w PL ani wielu entuzjastów tego sportu u nas). Nic nielegalnego Pomyślałem, że jeśli zobaczę pomysły innych na ich konta płatne i opcje jakie oferują, to będzie ciekawy post i dyskusja. Podoba mi się pomysł z brakiem reklam w kontach płatnych (jeszcze nie wiem jak to zrobić, ale to chyba nie jest trudne)
 9. Dlatego poprosiłem o ciekawe przykłady a nie te najczęściej spotykane Dlaczego uważasz że to już jest mniej aktualne ? Chciałbym posiadać konta płatne, ale nie chcę aby jedyną opcją była chęć wspierania forum i ładna, nowa ranga czy plakietka. To za mało. Wspieranie forum będzie osobno. Konto płatne, to konto płatne.
 10. Witam Na jednym z for znalazłem taki opis konta płatnego > Brak reklam Zatem na bezpłatnym koncie user ma reklamy a na płatnym nie posiada takowych. Fajna opcja (ciekawe czy jest na to wtyczka czy prosty warunek if logged, then ...) Pomyślałem że to fajny pomysł i tak mogę zachęcić do zakładania kont płatnych u siebie. Czy macie jakieś inne pomysły co można zaoferować w kontach płatnych aby je bardziej uatrakcyjnić? Znalazłem takie: Brak reklam Brak kodów śledzących np. Google, FB Dostęp do opcji DARK w szablonie (czyli dzień/noc) Szybsze wyszukiwanie - chyba chodziło o większe odstępy czasowe pomiędzy wyszukiwaniami Większa ilość miejsca na zdjęcia i media Dodatkowa ranga - oczywiste Brak filtrów na "brzydkie" słowa ... ? Są gdzieś opisane wszystkie opcje dla usera ? Szukałem na IPS ale nie znalazłem. Jakieś pomysły dla kont płatnych, z czym sie spotkaliście ?
 11. To wiem że zadziała, pytam o to co będzie bardziej zoptymalizowane pod IPS. Może jakiś hosting widzi w tym specjalizację kont swoich a ponieważ nie wiem, to pytam się we właściwym miejscu Kupić hosting to nie problem ;D
 12. Dzięki za odp. Tylko to pierwsze i jak się okazuje jedyne rozwiązanie jest strasznie kiepskie, kontakt z autorem fatalny, opcji mało. Każde inne rozwiązanie dostępne na rynku nie powiązane z IPS jest lepsze od tego. Chciałbym moim użytkownikom zapewnić coś co działa i jest użyteczne a nie "jedyną dostępną wtyczkę pod IPS". Jakaś tragedia po prostu tak samo jak opcja Katalogu Partnerów - Links Directory Właśnie się zastanawiam, czy nie pójść inną drogą. Wybrać Forum od IPS + inne rozwiązanie do Giełdy czy Katalogu oraz zlecić napisanie wspólnego system logowania i korzystania, zapewniając użytkownikom forum wspólne konto. Ale okazuje się, iż kontakt z developerami też nie jest łatwy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.