Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

Michał Jaworski

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.9
 • Forum
  www.holyskill.pl
 1. Oficjalny styl uFoxa

  Jakby to był jedyny problem to bym tak zrobić. Widoczność profilu wygląda całkiem inaczej, nie pokazuje się avatar tam gdzie jest to rozjechane, nie ma strzałek.. Zgubił diva? jak mam go niby odszukać jak dema nie ma. Forum cieszy się dużym zaangażowaniem więc myślałem, że pliki lądujące do kupna są wcześniej sprawdzane przez administracje.
 2. Proszę o pilny kontakt. Styl uFoxa nie działa tak jak powinien.

 3. Oficjalny styl uFoxa

  Mamy 15.08, styl nie działa a autor nie odpowiada na forum, na steam nie akceptuje zaproszenia. Proszę o kontakt administrację forum z autorem stylu aby odpowiedział na wiadomości.
 4. Powielanie ikonek w polu "najnowszy użytkownik"

  też oba znaczniki zamknięte
 5. Powielanie ikonek w polu "najnowszy użytkownik"

  tak, znacznik <i> został zamknięty
 6. Powielanie ikonek w polu "najnowszy użytkownik"

  nulled nie bądź śmieszny
 7. Kochani, dubluje mi ikonki w polu "najnowszy użytkownik" po odświeżeniu strony, co mogę z tym zrobić? robi się tak na każdym stylu. Oto kod grupy: "<i class="fa fa-star" style="color:red"> <span style='color:red; text-shadow: 1px 1px 10px red; font-weight: bold; background: url(http://holyskill.pl/rangi/gwiazdkired.gif);'>"
 8. Rozjechane opcje użytkownika

  Ok, dziękuję za informacje. Jak się dowiem co i jak to napiszę
 9. Rozjechane opcje użytkownika

  1. Przepraszam oto dane do logowania: login:test hasło: test123 2. Nie ma Pan tych opcji rozjechanych tak jak na ss 2? Jak Pan przesunie stronę w prawo to widać o co mi chodzi.
 10. Rozjechane opcje użytkownika

  Adres został dodany. Może się Pan zarejestrować i zobaczyć jak to wygląda. Teraz też zauważyłem, że nie znika to jeżeli ktoś wchodzi na forum jako gość i na dole tam gdzie jest pole "najnowszy użytkownik" dublują się gwiazdki po każdym odświeżeniu strony.
 11. Rozjechane opcje użytkownika

  Witajcie. Kupiłem dzisiaj styl ufoxa na Waszej stronie. Poniżej pokazuje jak wygląda na moim forum a jak na ss ze sklepu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Powinno wyglądać tak: A wygląda tak :
 12. Oficjalny styl uFoxa

  Kupiłem owy szablon, proszę o pomoc ponieważ wszystko jeżeli chodzi o profil użytkownika jest po prawej. Niżej ss. Powinno to wyglądać tak: A wygląda tak:
×