Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

cryptopremium

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O cryptopremium

 1. Wysyłka masowa e-maili

  Admini serwera twierdzą, że e-maile poszły ale nikt ich nie ma Ja już sam nie wiem o co chodzi. Możecie polecić do IPS jakąś wtyczkę jakiegoś zewnętrznego operatora np. Freshmail lub inne, które świetnie działają (mogą być płatne). Lub może SMTP ? Tylko jak to działa dokładnie ?
 2. Wysyłka masowa e-maili

  Witajcie, Dzisiaj chcieliśmy przetestować masową wysyłkę e-mail nie mniej jednak testy zakończyły się niepowodzeniem. Wydawać by się mogło, że wszystko jest ok : proces przebiega pomyślnie, mamy info, że e-maile wysłane poprawnie w 1.5 minuty. Niestety nikt nie otrzymuje tych e-maili. Inne e-maile systemowe dochodzą jednak z masówki nie. Metoda dostarczania poczty jest PHP. Chcieliśmy wysłać e-mail do jedenej z grup która liczy ok. 400 osób. Nie wiem gdzie może być problem.
 3. Problem z realizacją kuponów

  Problem rozwiązany - brak połączenia SSL. Teraz połączenie aktywne i kody działają normalnie.
 4. Problem z realizacją kuponów

  No właśnie o to chodzi, że w logach błedów jak i systemowych nie ma nic. Po wpisaniu kodu kręci się kółko cały czas a okno sklepu ucieka w prawo
 5. Problem z edycją Tematów

  Nie, dając edycja tematu (z starego forum) mam tylko okno edycji wiadomości, nie ma wgl. rubryki z tematem do edycji jak i również tagów. W przypadku nowych tematów - gdy daje edycję mam normalnie TEMAT i TAGI do edycji
 6. Witajcie, Kolejny dzień konfiguracji naszego nowego forum i kolejny problem Otóż bardzo ważne dla nas są kupony rabatowe - które niestety nie funkcjonują u nas poprawnie. Stworzyłem kupony w Panelu Administratora poprawnie. Kupony działają poprawnie przez chwilę - tzn ja jako admin próbowałem użyć kuponu i wszystko poszło dobrze - kupon działał. Kolejne próby użycia innego kuponu lub tego samego kończą się tym, że kółeczko się kręci podczas realizacji i nic się nie dzieje. Dodam, że problem pojawia się wtedy u wszystkich. Po pewnym czasie znów mogę użyć kuponu jak i inni użytkownicy ale gdy to zrobię - problem się powtarza u wszystkich. Uprawnienia są przyznane dla wszystkich nie wiem co może być powodem.
 7. Problem z edycją Tematów

  Mamy kolejny problem, Otóż po migracji z PHPBB3 wszystko wydawałoby się, że jest OK. Jednak napotkaliśmy kolejny problem otóż : Klikając edycję tematu (zaimportowanego z starego forum) nie mamy możliwości zmiany tytułu. Jeśli kliamy edycję tematu nowego (założonego już na nowym forum) normalnie ta opcja jest dostępna. Jak więc zmienić tytuły starych tematów z PHPBB3 zaimportowanych do IPS ?
 8. Zmiana standardowego komunikatu

  w plikach na serwerze ? czy znajdę to w CPA ?
 9. Witam, Potrzebujemy zmienić standardowy komunikat w przypadku błędu/braku dostępności, który brzmi : Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Gdzie można to zrobić ?
 10. Błąd 2S136/V

  Tak, jednak to nic nie pomogło. Znalazłem rozwiązanie : Wystarczyło stworzyć nowe kategorie forum ( te same nazwy lecz na nowo). Do kategorii przeniosłem zaimportowane fora i teraz działa. Wszystko co pojawiało się w starych kategoriach zaimportowanych nie działało na stronie głównej. Teraz jest ok. Temat do zamknięcia.
 11. Błąd 2S136/V

  I jak sobie z tym poradzić ? Macie jakieś rozwiązanie ?
 12. Błąd 2S136/V

  Sry umknął mi ten temat myślałem że został skasowany. Dzięki za połączenie. Tak wygląda link : http://forum.newtechnologyclub.com/index.php?/topic/0-re-telegram-bądź-na-bieżąco/&do=getNewComment Wszystko inne działa poprawnie tylko te linki ze strony głównej nie działają
 13. Czy znacie rozbudowany czat ?

  Ok, dzięki ! Walczę właśnie z jego instalacją - przetestujemy
 14. Błąd 2S136/V

  Zrobiliśmy przeniesienie forum z PHPBB3 zgodnie z instrukcjami z poradnika i wszystko jest ok tylko np. jeśli klikam w ostatni temat na stronie głównej (tutaj przy danym forum pisze kto ostatni post napisał to nie wchodzi w ten temat tylko wyskakuje błąd (może mieliście podobny przypadek?) : Nie możemy znaleźć pozycji którą próbowałeś przeglądać Kod błędu: 2S136/V
 15. Czy znacie rozbudowany czat ?

  Ok dzięki, a nie orientujesz się czy w nim mogę ustawić, kto może widzieć chat i na nim pisać ? Chcę aby czat był skierowany tylko i wyłącznie do jednej grupy użytkowników.
×