Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

wilow

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Forum
  www.przedszkole.ugu.pl/
 1. Dokładnie, to miałam na myśli. Dziękuję bardzo za pomoc
 2. Witam, Chciałam uniknąć zaśmiecania forum, lecz skoro jeden temat - jeden problem, nie ma sprawy. Problem polega na tym, że na czacie nie działa odnośnik do profilu - @[name] oraz [member''=name]. Będę wdzięczna za każde sugestie. Pozdrawiam, Kari
 3. insp - Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jeden problem, mianowicie na czacie nie działa odnośnik do profilu np. @Sushi, [member'''=Sushi] - masz pomysł jak to zmienić?
 4. Witam. W ipb jestem nowa, tworzę forum z ciekawości i z chęci nabycia nowych umiejętności. Moja mentorka też nie wie co z tym zrobić, więc zwracaj się do was. Problem polega na podświetlonym kolorze postów. Widać to tutaj Dodam, że mam wgrany moduł: Group Color on User Links. Jeśli macie pomysł, jak pozbyć się podświetlonej ilości postów, byłabym wdzięczna za wszelkie instrukcje. Pozdrawiam, Kari Ps: W obrębie forum i czatu, mam angielską datę. Wgrywałam dwa razy spolszczenie forum, lecz data pozostała niezmienna, to oznacza, że słabe spolszczenie, czy mogę to zmienić w inny sposób?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.