Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

primo

Użytkownik
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About primo

 • Birthday 02/23/1978

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1148730

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Strzegom

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.3.4
 • Forum
  forum.treningbiegacza.pl

Recent Profile Visitors

7,476 profile views
 1. primo

  Licencja IP.B

  blog wersja aktualna - niemal - galeria wersja stara --- ile proponujesz?
 2. primo

  Licencja IP.B

  Forum + Blog + Galeria -- 350 i sprzedane. Kto się pisze?
 3. primo

  Licencja IP.B

  Rozważam likwidację forum: http://forum.treningbiegacza.pl/ - zainteresowany?
 4. Panowie odkąd pozbyłem się wirucha to nie ma tego problemu, zawieszam więc to tymczasowo mam nadzieję na dłużej. W przypadku gdy google zablokuje domenę - przy próbie wejścia wyskakuje ostrzeżenie o zarażeniu - a zostałem już zdjęty z "czarnej listy" - to ostrzeżenie będzie się pokazywać przez jakiś czas jeszcze, czy to tylko pozostałości gdzieś po serwerach?
 5. Serwer jest mój, stoi na home.pl - nie ma do niego nikt dostępu, a hasło tak trudne, że muszę wysilić szare komórki aby wpisać - po zmianie szablonu to samo - ale nie za każdym razem, nawet nie potrafię powiedzieć od czego to zależy.
 6. No od tygodnia próbuję z tym walczyć. Jak nie jakieś malware to z kolei to, ale skąd to się bierze to nie mam pojęcia.
 7. Witam mam wrażenie, że wszelkie problemy związane z forum z każdym razem pojawiają się po nic nie znaczącym komunikacie (załącznik).
 8. A powiedz mi jeszcze czym jest spowodowany ten błąd:
 9. Właśnie lecę to jakimś skanerem, ale wiesz jak to jest na macu skaner, raczej zabawka, a nie porządny program.
 10. No niestety teraz nie powiem, bo sam go zmodyfikowałem i nadpisałem. Nie mam tego info. Ale co chwilę tworzy mi się samoistnie plik o nazwie składającej się z różnych cyferek i liter - bez rozszerzenia. Jak tylko go usunę, powstaje do pół godziny nowy. Coś musi go generować.
 11. Otworzyłem główny plik index.php - na samym początku był ten złośliwy kod. Jak on mógł się tam dostać skoro nie odnotowano włamania na ftp. Wg mnie tylko poprzez lukę w skrypcie. Podobnie miałem kiedyś z joomlą - niemal identyko sytuacja, aktualizacja do nowszej wersji usunęła problem, a w przypadku ipb to nie działa, czyli wniosek mój, że skrypt nadal jest dziurawy? Wyprowadźcie mnie proszę z błędu.
 12. ForkLift - pracuję tylko na Macintoshu. Hasło wpisuję do ftp za każdym uruchomieniem programu w chwili łączenia z serwerem.
 13. Hehehe to nie do końca trafione porównanie, bo ja również płacę te 981zł z tym, że z tego nie mogę zrezygnować (z płacenia), a z opłacania producenta forum już tak, mało tego, mogę pójść o krok dalej i przejść na coś mnie dziurawego tj. vBulletin nie do końca rozumiem takie podejście. Mnie oni łaski nie robią, łaskę robię im ja i te tysiące podobnie mnie płacących, więc pozwól, że nie zgodzę się z Twoim podejściem do życia - bierz co jest
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.