Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

gratis

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  kartylosu.pl
 1. Cześć, mam ikony ze znakami zodiaku oraz jeszcze jednymi ikonami życia - które potrzebuję żeby pokazywały się w polu profilu użytkownika (tj. przy postach pod avatarem). Myślę, żeby użytkownik sam to wybierał u siebie w panelu albo najlepiej żeby automatycznie pokazywało po wyborze daty urodzin. Ktoś może to ogarnąć sensownie?
 2. Dodam dla przyszłych pokoleń, że po migracji z phpbb3, a jest łatwa, trzeba pamiętać o ustawieniu uprawnień wyświetlania forów w panelu. To mi umknęło i nieźle się bawiłem...
 3. Nie wszystkim wyświetla chatbox, dokładniej to nie ładuje się zawartość rozmów, mówię po aktualizacji czatu. I tego nie rozumiem, bo to nie przez cache po stronie użytkownika, a ten z serwera został wyczyszczony. Nie będę w tym grzebać, poczekam na nowszą wersję.
 4. Lepiej jeszcze tego nie robić, a już na pewno, gdy ma się Chatbox (BIM42). Same problemy.
 5. Eh, jest ok, pomyliłem dwa różne widgety.
 6. Gdzie ustawia się ten blok, żeby był wyświetlany "najnowszy użytkownik", tak jak na obrazku poniżej? W moim forum nie wyświetla się to i nie ma ustawień do edycji przy zmianie położeń tych widgetów. Dzięki
 7. Tak przeglądam i szukam odpowiedzi - bez większego problemu przeniesienie się działające forum na nową licencję ips? Wiecie - tematy, posty, daty, użytkownicy, wiadomości prywatne i może podzielone już na podfora tak jak jest. Wkurzam się na to phpbb i nie chcę wdepnąć pod rynnę przy próbie przeniesienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.