Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

MarekO

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. myślę, że znalazłem w IPB odpowiednik, jest to dodanie przekierowania z dokładnym linkiem w kategorii takiej jak nam odpowiada
 2. np. mam w IPB 2 fora (pierwszy i drugi) pierwszy ma post "A" drugi ma post "B" chciałbym aby po wejściu do forum "pierwszy" oprócz tematu "A" był też widoczny link do postu "B" (tak to jest w phpBB3 jak i php by przemo, tzw. "wyróżnione posty") ...może to jest pozostałość po przesuniętych postach "linki gdzie został temat przesunięty", trudno mi powiedzieć. Fakt, że są one w źródłowym forum a jest ich sporo więc pytam
 3. Po bliższym przyjrzeniu się tym postom, okazuje się, że są to linki do postów w innych forach (inne działy w obrębie tej samej strony), zatem posty nie znikły a jedynie brakuje tych dodatkowych linków do wyróżnionych postów. Swoją drogą czy jest możliwość dodania "ręcznie" w IPB linków do takich postów aby po przekładce dodać je ręcznie?
 4. Aby łatwiej było zobrazować, w PHP BB 3.2.1 wyżej opisane tematy z postami wyglądają tak
 5. Witam wszystkich, Wstępnie przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Problem polega na tym, że konwerter IPB 4.x po wykonaniu poprawnej konwersji z PHPBB 3.2.1 nie przenosi wszystkich tematów z forum. Cała konwersja przebiega pomyślnie: przeniesieni użytkownicy, ich prywatne wiadomości, wszystkie fora i prawie wszystkie zawarte w nich tematy Dokładnie nie są przenoszone posty oznaczone jako "ANNOUNCEMENTS", pozostałe oznaczone jako "TOPICS" przeniosły się poprawnie Jako, że dopiero co przymierzam się do IPB źródłowe forum jest jeszcze na php by przemo to sprawdzałem także konwersję bezpośrednio z niego do IPB 3.x tam jest identycznie. W php by przemo posty te, które się nie przeniosły są oznaczone jako "WAŻNE TEMATY" W załączniku zrzut ekranu z konwertera, prawie wszystko idealnie, a brakujących tematów naliczyłem conajmniej 10. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu, lub może coś zasugerować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.