Jump to content

Castio

Member
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Castio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A jak podpisać umowę zlecenie przez internet ?
 2. Czy nadal można się Pana poradzić? Niesamowicie mi już tutaj Pan pomógł.
 3. Witam, pytałem już kiedyś na tym forum o firmę w Anglii. Chciałbym jednak ponowić temat i zapytać co i jak, jak to wszystko wygląda jakie są szczegóły i rzeczy o których zapewne w internecie nie przeczytam. Czy znalazłby się ktoś żeby rozjaśnić mi nieco sytuację ? Zakładam firmę no ale dobra co dalej.. Jak się tam rozliczać? Czy mając firmę tam mogę wykonywać zlecenia z Polski? Jeśli tak to w jaki sposób wystawię fakturę? W języku Polskim czy Angielskim ? Uprzejmie proszę o pomoc
 4. Witam. Od niedawna zajmuję się wykonywaniem zleceń na grafikę komputerową oraz strony internetowe. Nie osiągam wielkich zysków ale zawsze coś.. I tutaj moje pytanie brzmi: -Jak się z tego rozliczyć, powiedzmy dostaję 200 PLN za baner reklamowy. Gdzie i jak odprowadzić podatek żeby nie być ściganym przez skarbówkę? Nie posiadam firmy, nie wystawiam faktur. Co muszę zrobić aby było to w pełni legalne?
 5. ODŚWIEŻAM ps. Nie wstawiajcie jakiś sponsorowanych linków tylko rzeczywiście dobre, solidne firmy
 6. Myślę właśnie aby otworzyć 1 osobową firmę w UK. Wtedy potrzeba raptem księgowej do rozliczenia oraz.. ? czegoś jeszcze ? nie wiem jak się za to zabrać. Z gory dzięki za twoją pomoc kolego
 7. 1. Co jeżeli nie chciałbym otwierać firmy a robić tylko pojedyncze zlecenia ? Jaką umowę wtedy i pewnie będę musiał rozliczać się sam z podatku, zgadza się? 2. Jeżeli założyłbym firmę w Anglii to czy mogłaby ona wykonywać także zlecenia z Polskiego rynku? 3. Czy legalne jest aby np. moja koleżanka szukała mi klientów na facebooku ze swojego prywatnego konta? 4. Czy mogę operować firmą która znajduje się w Wielkiej Brytanii będąc w Polsce ? Oczywiście mógłbym wracać do UK. Po prostu aktualnie chce zjechać na jakieś 3 miesiące, później myślę że wrócę właśnie żeby otworzyć działalność ale chciałbym mieszkać w Polsce powiedzmy 3 miesiące a w UK tylko pojechać dorobić np. na miesiąc czasu i w tym czasie ogarnąć jakieś sprawy związane z firmą. Na razie tyle.
 8. Tak sie składa ze mieszkam w UK. Czy mogę sie do Pana odezwać na PW w celu porady? Dziękuję wszystkim za odpowiedź, po powrocie z pracy będę kontynuował temat.
 9. Witajcie. Jestem grafikiem oraz początkującym webmasterem, chciałem zapytać w jaki sposób w pełni legalnie mogę wykonać zlecenie dla mojego klienta ? Dopiero zaczynam wykonywać zlecenie tak więc chciałbym poradzić się moich starszych kolegów. Bardzo proszę o rozjaśnienie mi sytuacji od A do Z. Chciałbym wiedzieć w jaki sposób w pełni legalnie będę mógł działać w swoim fachu Z góry dziękuję i wynagrodzę!
 10. A dlaczego nie polecacie ? Za duże koszta pewnie..
 11. Czyli stawiamy na dhosting.pl okej. Z kim mam się skontaktować w celu dopasowania odpowiedniego planu dla mnie? Bezpośrednio support czy polecisz kogoś ?
 12. Blog o podróżach i JiuJitsu. Chodzi mi o to że ten blog musi być prosty w obsłudze a IPB to świetny silnik który jest mega prosty. Dlatego myślałem o portalu albo blogu z ip
 13. Może mógłbyś podać jakieś przykłady stron które są zbudowane właśnie na najnowszym IP Blogu mi nic nie przychodzi do głowy Kiedyś robiłem fora na IPB i bawiłem się dodatkami ale miałem bardzo długą przerwę i teraz chciałbym do tego wrócić.
 14. Dobrze tak więc cena nie gra roli. Stabilny i łatwy w obsłudze proszę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.