Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Anonimowy

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiesz, ale mi bardziej też chodzi aby na przyszłość wiedzieć gdzie znajdę czcionki z paska narzędzi.
 2. @DejaVu24 chodzi mi tylko o to aby usunąc jedną z czcionek, bo nie zawiera ona polskich znaków i wygląda źle stylistycznie. Dzięki za pomoc z paletą kolorów.
 3. @DejaVu24 właśnie w tym rzecz, że nie chcę usuwac przycisków danym grupom tylko usunąć danączcionkę z forum. Natomiast jeśli mowa o palecie kolorów to chcę usunąć z palety tylko i wyłącznie odcienie koloru czerwonego.
 4. Witam, przychodze do Was z dwoma pytaniami. Pierwszym z nich jest sprawa dotycząca czcionki, a dokładniej usunięcie jedniej z nich z poniższego pola wyboru czcionki w naszym poście: Pytaniem drugim jest zapytanie czy jest możliwość zablokowania koloru czerwonego określonej grupie użytkownikom:
 5. WItam, ten błąd jest już na naszym forum od dłuższego czasu i mieliśmy nadzieję, że po update, który był 10.05.2018r wszystko się naprawi lecz błąd pozostał. Polega on m.in. na tym, że chcąc użyć wybranej emotikony na chatbox'ie zamiast niej wklejany jest napis: "true". Błąd jest bardzo uciążliwy, więc liczę na szybką pomoc!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.