Jump to content

BuBeK

Member
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BuBeK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. wersja 4.4.10 Wygląda to tak wcześniej miałem weryfikacje odpowiedź na pytanie po miesiącu przeszedłem na weryfikacje google i pewnego dnia przestało przyjmować kody każdemu z Administratorów każdy kod był błędny, po usunięciu strony z aplikacji dodaniu jej ponownie to samo nie przyjmowało żadnego kodu, chciałem wrócić na weryfikacje na podstawie pytań ale również wcześniejsze ustalone odpowiedzi na pytania pokazuje na błędne chociaż są na 100% dobre.
 2. Zaproponował bym zmianę - 1. Dodać limit rundowy bądź czasowy zgłoszeń ponieważ gracze mogą spamować reportami
 3. tak zrobiłem sobie dostęp z jednej grupy która omija weryfikacje (tak na wszelki wypadek) Wiesz jak naprawić ogółem to bo wole aby było to jednak bezpieczniejsze a teraz żadnej weryfikacji nie można ustawić bo każda jest błędna odpowiedź.
 4. Siemka mam forum na silniku IPS 4.4.10 kilka miesięcy temu zyebała się weryfikacja dwuetapowa... Nie działa wgl ani google authorization ( tutaj po połączeniu telefonu z forum poprzez skan QR nie przyjmuje mi hasła) ani przez pytanie zabezpieczające które na 100% jest wpisywane dobrze a wyświetla błędne. Ktoś wie co może być grane albo jak to naprawić
 5. Siemka ktoś się orientuje czy ta aplikacją działa na najnowszej wersji IPS czy jesteś jakaś inna ?
 6. nic nie idzie [ciach] hosting. Jurij: Wulgarne słownictwo nigdy nie było i nie będzie tolerowane. Za pogwałcenie kodeksu moralności werbalnej otrzymujesz 10% punktów kary. Proszę o zapoznanie się z regulaminem i netykietą.
 7. pisałem o 14 i do teraz brak odpowiedzi. Pisze jasno suport 24H -,-" a co tutaj można pomylić w instalacji klikasz instaluj podajesz klucz uzupelniasz dane bazy podajesz dane admina klikasz dalej i zonk nie dalej nic się nie dzieje
 8. Tworzyłem już z 10, do hostingu tez piszę od 10 godzin ale mają brak zainteresowania mną .
 9. robiłem to kilkakrotnie już, Support IPS piszę że to wina MySQL od strony hostingu, że u nich problem jest z tworzeniem bazy danych.
 10. nic po prostu odświeży się na to samo co pokazuje obrazek.
 11. Siemka miał może też ktoś coś takiego że forum się nie chce zainstalować? Podczas tworzenia baz danych cały czas kręci się kółko i nic dalej nie robi IPS 4.3 hosting dhosting.pl PHP 7.1 jakieś rady ktoś coś wie może ? link https://hellzone.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.