Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

TomoEMStories

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About TomoEMStories

 • Birthday 05/31/1997

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Piekary Śląskie

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to skoro nie da się z tym nic zrobić, można zamknąć :v Dziękuję za odpowiedzi
 2. W bazie nie widnieją te konta. Użytkownicy też nie tworzyli żadnych zawartości.
 3. Witam, otóż tworząc forum, korzystając z wtyczki Rich Discord Integration niestety ludzie przy wyłączonym forum zakładali konta, czego nie chciałem. Jeden z moich administratorów usunął te potworzone konta i wyłączył wtyczkę. Natomiast teraz przy tworzeniu nowych użytkowników te "sloty" są nadal zajęte i mam ogromny przeskok w bazie danych jeżeli chodzi o user-id Czy można temu jakoś zaradzić? Wiem że mogę ręcznie przepisać id w górę, ale wtedy problem pojawi się dalej czyli będzie przerwa 12 "kont widmo" aktualny użytkownik o ID 33 miałby ID 21 a następny 34 😕
 4. Witam Mam na sprzedaż aktywną na niecałe 6 miesięcy iicencję IPS 4. W jej skład wchodzi tylko aplikacja Forum, więc cena nie będzie jakoś strasznie wygórowana. Koszta transferu pokrywa kupujący. (transfer jest możliwy ponieważ została zakupiona w 2017roku) Jeżeli będzie taka potrzeba, jestem w stanie skorzystać z serwisu Allegro bądź dokonać transakcji przez administrację forum 🙂 Cena to 500złotych (do negocjacji rzecz jasna) Forma płatności - PRZELEW Kontakt - Prywatna wiadomość tutaj na forum.
 5. Witam, zakupiłem dziś szablon z oficjalnej strony i w instrukcji występuje coś takiego Mam problem z tymi 2 punktami ponieważ za chiny nie mogę znaleźć miejsca gdzie to zrobić. Prawdopodobnie jestem po prostu ślepy, mam nadzieję że ktoś będzie mi w stanie pomóc :/ Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.