Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

j3zz

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. już śmiga po localu, dzięki za zainteresowanie
  2. Nie zdążyłem edytować postu. Teraz porównałem te dwie paczki. Pierwszą ściągałem 3-4 dni temu, drugą dziś rano, to u nich normalne ? Wygląda na to, że w Client Area była niepełna paczka ? :
  3. Chwała Ci za to mistrzu świata i okolic. Wszystko śmiga, pomogło ponowne ściągnięcie całej paczki z "Client Area". Prawdopodobnie namieszałem coś przenosząc archiwum setki razy w ciągu ostatnich trzech dni pomiędzy różnymi systemami ...
  4. Cześć wszystkim. Od kilku dni bezskutecznie usiłuję nawet nie zainstalować a rozpocząć instalację skryptu. Do dyspozycji mam własny lab z praktycznie dowolnym OS'em. Próbowałem już Debiana 9, Centosa 7, Windowsa. Instalowałem Apache, MySQL, PHP i ręcznie od podstaw i korzystając z gotowych modułów typu ALL in ONE. Nie mogę nawet rozpocząć instalacji bo w najlepszym wypadku mam pustą białą stronę po wpisaniu adresu instalacji w przeglądarce. Jakieś tam doświadczenie w stawianiu sieci i stron mam. Do tej pory radziłem sobie z postawieniem skryptów z sourceforga na potrzeby mojej firmy, nextclouda w domu i różne takie. W przeszłości prowadziłem własne fora oparte na phpbb3/myBB/ a nawet darmowym wotlabie. W tym przypadku walę głową w mur. Czy ktoś może mi pomóc tu na forum przy postawieniu skryptu na Centosie ? Na początek wklejam mój step by step dla Centosa 7. Wyłączony SELinux i firewall :
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.