Jump to content

Abecede.

Member
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Abecede.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. W nazwie tematu [ZAMKNIĘTY]
 2. demo css: .ipsTag_prefix[prefixcolor="[ZAMKNIĘTY]"] { background: #7e7e7e; } .ipsTag_prefix[prefixcolor="[ZAMKNIĘTY]"]:before { border-color: transparent transparent #fff #fff !important; }
 3. robię delikatny odkop, ponieważ zapomniałem sobie kompletnie o tym temacie, co do live demo, na jakiej zasadzie by to miało wyglądać? Screeny?
 4. Temat do zamknięcia, bo jak twierdzi twórca apki, ona jest po to by zliczała wszystkie posty
 5. No okej, napiszę w takim wypadku do IPSu, bo na odpowiedź od właściciela apki czekam 3 dzień o zero odzewu. Dzięki za pomoc.
 6. I chyba tak zrobie, bo na odpowiedź twórcy apki się nie doczekam... A Most Contributions to czasem nie jest od reputacji? Bo mi chodzi tutaj o apke z postami.
 7. Nie jest wbudowana, przynajmniej ja jej nie posiadam.
 8. Tak, to posiadam. Nie widzę z wbudowaną opcją, mam tylko opcje gdzie moge to wyświetlać i wybrać grupy, które mogą to wyświetlać
 9. Okej, napisze do autora na stronie IPSu, bo nie ma takiej możliwości. Swoją drogą na screenie nie pokazałeś topki od reputacji?
 10. Witam, mam na forum aplikacje Jimmo Top Posters, wszystko działa pięknie ładnie, tylko jest jedno ale, które nie wiem jak zmienić. Chodzi o to, że aplikacja zlicza wszystkie posty, nawet w tych działach, gdzie zliczanie postów jest wyłączone. Wie ktoś jak zrobić, żeby nie naliczało postów w działach gdzie licznik postów nie rośnie? Szukałem tematów na ten temat, ale nie mogłem znaleźć.
 11. .ipsTag_prefix[prefixcolor="[ZAAKCEPTOWANE]"] { background: #006600; } .ipsTag_prefix[prefixcolor="[ZAAKCEPTOWANE]"]:before { border-color: transparent transparent #fff #fff !important; } Tak to u mnie wygląda i nic
 12. Czyli w na początku szablonu html'a nie mam dodawać, bo html nie działa tak?
 13. Witam, otóż nie znalazłem konkretnego poradnika/artykułu więc postanowiłem napisać tutaj. Chodzi mi o szablony moderacyjne, a dokładnie o ich prefixy. Czy da się za pomocą CSS ustawić tło dla prefixu szablonu? Np.: [PRZYJĘTE] i chciałbym, aby tło tego prefixu miało zielony kolor. Ktoś wie jak to zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.