Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Nethejt

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nethejt last won the day on February 11

Nethejt had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.0.x
 • Forum
  nie posiadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napisałem do supportu. Zobaczymy co mi napiszą.
 2. Witam. Zakupiłem odnowienie licencji i po 4 dniach nareszcie akceptowali to ręcznie... A teraz mam problem bo nie wiem gdzie mam znaleźć guzika gdzie był transfer. Szukałem trochę i powinno to być w: Licensed URLs Community URL: No URL. Enter your license key in your AdminCP to register Tutaj pod tym chyba powinno być, ale nie mam... Nie mam żadnego forum. Czy musze podać mój klucz osobie, której sprzedałem, żeby dodała to w swoim AdminCP?
 3. Sprzedane, Dzięki. Teraz tylko transfer i odnowienie
 4. Może ktoś połączyć te 2 moje ostatnie posty bo nie mogę edytować już. Sorki za spam 😆 PS. Pytanie do ludzi, którzy ogarniają temat. Jak najlepiej jest sprzedać tą licencję? Bo jeżeli mam nieaktywną to muszę najpierw odnowić i poźniej ją sprzedać? Bo tutaj jest ryzyko, że ja odnowie a ktoś ode mnie nie odkupi... Czy po prostu doliczyć od razu do tej kwoty odnowienie + transfer i np. 550 i wystawić, że razem z transferem i odnowieniem?
 5. Dodaje screen, bo miałem pytania:
 6. Witam. Mam na sprzedaż licencję zakupioną 4 lata temu. Koszt to 450 zł + koszt transferu, które pokrywa kupujący. Licencja jest nieaktywna. Aukcja może być na allegro bądź inaczej. W razie allegro kupujący musi doliczyć kolejne 45 zł ponieważ, allegro pobiera 10% od sprzedaży. Proszę o wiadomości PW bądź w tym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.