Jump to content

MWo

Member
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MWo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, szukam po internecie, ale znaleźć nie mogę, czy w IPB4 można, zamiast przesyłania plików włączyć gravatar? Jeśli jest taka możliwość to w jaki sposób, może ma ktoś jakiś poradnik czy coś.
 2. O! Super dzieki wielkie nie wiedziałem że można postawić wersję testową. Temat załatwiony, do zamknięcia.
 3. Hej, zakupiłem licencję na IPB4 jednak nie mam pojęcia w jaki sposób mogę postawić sobie wersję developerską lokalną do pisania własnych aplikacji. Jest jakieś oficjalne rozwiązanie które to umożliwia żeby ustawić sobie drugą wersję np. lokalną bez licencji?
 4. Licencja doszła dopiero dzisiaj. Odnoszę wrażenie że oni robią Copy Paste bo dostałem identyczną wiadomość. Temat do zamknięcia. Dzięki wszystkim za informacje.
 5. Jak fraud? A pieniądze zabrało.
 6. Okey, dzięki. Zmartwiłem się bo pieniądze zabrało a licencji nie ma 🙂
 7. Hej, zamówiłem dzisiaj licencję na IPSa, pieniądze z konta zostały pobrane na stronie ips jednak transakcja ma nadal status Pending. Ile czasu to może trwać?
 8. Hej czy po zakupie licencji jest możliwa zmiana domeny czy licencja jest do niej przypisana?
 9. Hej, poszukuję gotowej aplikacji do zgłaszania problemów przez użytkowników IPB 4, coś w stylu wersji dostępnej przy sklepie jednak nie potrzebuję kupować całego sklepu, a chciałbym udostępnić użytkownikom opcję helpdesku. Zna ktoś może taką aplikację?
 10. Dzięki w takim razie, już mam licencję więc tematu nie ma.
 11. Hej, zastanawiam się nad przeniesieniem swojego forum na IPS, licencja dość sporo wychodzi, a wersja demo nie daje dostępu do plików czy jest możliwość na pobranie skądś oficjalnej paczki plików i zainstalowanie tego na moim serwerze w celu testów oraz konfiguracji przed zakupem licencji? Oczywiście bez opcji rejestracji i z wybraną konfiguracją (na wersji demo nie wiem które moduły są dostępne, przy jakim wariancie, bo wszystko jest odblokowane). Chciałbym przede wszystkim sprawdzić, czy migracja danych będzie możliwa oraz przekonać się jak to wygląda od strony kodowania, ponieważ potrzebuję stworzyć dedykowane wtyczki do opcji które są mi potrzebne na takiej stronie. Dodatkowo chciałbym dopytać czy kupując licencję bez modułu "Pages" nie będę miał możliwości stworzenia żadnej podstrony nawet w zwykłym HTMLu? Ewentualnie czy będzie możliwość dokupienia jej w przyszłości (liczę koszty).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.