Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

fikusny

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, aby zrobić jeszcze tak, żeby było wymuszane włączenie weryfikacji dwuetapowej konta. Generowanie kodów co 60 sekund w aplikacji np. google authenticator.
 2. @DawPi No tak jak każdy. Kiedyś znajdzie się jakiś jeleń, któremu się nie spodoba kogoś własność i zaczyna robić sobie ddosy, próbuje się włamać, a jak już tego jakimś cudem tego dokona, to bierze baze i "dawaj kase" albo udostepniam. Wtedy trzeba to zgłaszać do odpowiednich organów i jak forum jest dość duże (Być może będzie, fajnie by było) Zaczynają się kary pieniężne a także złość i utracenie większości użytkowników(czek)
 3. Witajcie. Od dłuższego czasu planuję swoje forum. Będzie oczywiście one na dhostingu, domena z dhistingu i płatny ssl. Jakie konsekwencje bym poniósł, jeśli jakimś cudem, ktoś by połamał wszystkie zabezpieczenia i np. udostępnił bazę danych użytkowników? Forum póki co, nie będzie miało totalnie żadnych reklam, żadnych sklepów czy wpłacania donejtów. Zwykłe forum dyskusyjne, które nie zarabia i nie prosi o żadne wpłaty pomocowe dotyczące utrzymania forum. Gdzie w takim razie zgłosić, że było włamanie, aby to wszystko było zgodne z prawem polskim? Wiem że to są jakieś organy, a
 4. @DawPi Dobra, teraz wszystko wiem. Czyli jeśli chcę sam coś sprzedawać to nie muszę mieć "Downloads" a jeśli chcę, aby mogli ludzie sprzedawać coś swojego, to musi być te "Downloads", tak? 😅
 5. Cześć. Czy do sprzedawania czegoś poprzez commerce, trzeba mieć wykupiony dodatek z licencji pod tytułem "Downloads"? Jeśłi by to były np. jakieś skrypty? Czy galeria jest potrzebna do funkcjonowania blogów lub pages? Lepiej ją mieć czy nie?
 6. @Dawid Grochalski Jaki problem? sudo dpkg-reconfigure locales Potem zjeżdżasz i zaznaczasz spacją: pl_PL UTF-8 UTF-8 Dajesz enter, Po enterze wyskoczy Ci inne okienko, tam wybierasz znowu: pl_PL UTF-8 UTF-8 Dajesz enter i reset systemu.
 7. O co chodzi z tą gwarancją wystawcy na ileś tam pieniędzy?
 8. Ten za 349 zł/rok będzie dobrym wyborem? Nie wiem czy będę planował sklep, ale donejty będą na pewno na rzecz forum.
 9. Cloudflare jest lepsze czy certyfikaty ssl które oferuje dhosting? Przykład ten sectigo za 49,50 rocznie.
 10. W sumie to mam jeszcze pytanie. Ja to się tam nie znam na tych certyfikatach SSL, ale właśnie ludzie coś właśnie robią z tym cloudflare i jest podobno lepiej z ochroną. Jak to z tym jest?
 11. To nie mają systemów, które wykrywają ddos? Trzeba im samemu zgłaszać, że jest przeprowadzany ddos w "moją" domenę?
 12. @aXen A co d-hosting robi w przypadku, gdy u nich jest ktoś ddosowany i próbuje się włamać? Jeśli ktoś się włamie, to kto odpowiada za to, hosting, że mają słabe zabezpieczenia czy jak to jest? Nie znam się.
 13. Można opłacać d-hosting przez paypal?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.