Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

ania07

Użytkownik
 • Zawartość

  1016
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ania07 w dniu 24 Lipiec 2011

Użytkownicy przyznają ania07 punkty reputacji!

Reputacja

54 Dobra

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.2
 • Forum
  www.kochamnarty.pl
 1. Problem dat na forum

  Tak, wiem. Dostałem kolejną odpowiedź: Ale ja jestem święcie przekonany że wcześniej działały polskie nazwy miesięcy, na bank.
 2. Problem dat na forum

  Taką odpowiedź dostałem po informacji od Ciebie i po przesłaniu im screna:
 3. Problem dat na forum

  Dziękuję bardzo za pomoc. Teraz to już tylko admin serwera pozostaje
 4. Problem dat na forum

  Rozumiem że mam jego cisnąć nadal ?
 5. Problem dat na forum

  Odpowiedź od admina serwera:
 6. Witam, proszę o próbę pomocy. Jak poniżej widać, mam jakiś problem z datami w języku polskim. Pod postami. Jeśli ktoś dodał posta dziś, to napisane jest w języku polskim dzisiaj, jeśli wczoraj, to wczoraj. Natomiast posty dodane wcześniej już mają datę określoną w języku angielskim, dziwne. Wcześniej tak nie było, na pewno. jak mogę to naprawić?
 7. Prawidłowy kod reklamy HTML

  Dziękuję za próbę pomocy. Wszystko jest już ok. Tak powinno to prawidłowo wyglądać: <center><a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src="http://track.adform.net/adfserve/?bn=20922732;srctype=4;ord=[timestamp]" /></center>
 8. Prawidłowy kod reklamy HTML

  Nie mam zielonego pojęcia. Sprawdzę to. Wiem tylko że oni nie widzą kliknięć gdy wklejona jest pierwsza część adresu czyli- klik - http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0
 9. Prawidłowy kod reklamy HTML

  Cześć, autor tej instrukcji chce żeby móc kontrolować przez siebie ilość kliknięć w baner reklamowy. Chce wiedzieć ile osób poprzez baner na mojej stronie weszło na stronę reklamowaną.
 10. Witam raz jeszcze. Potrzebuję pomocy w umieszczeniu w poprawnym miejscu wpisów w kodzie. Otóż muszę umieścić w kodzie takie dane: Pierwszą część czyli to co jest po klik, umieściłem, ale zupełnie nie wiem w którym miejscu wstawić ścieżkę po słowie - odsłona. Kod po wklejeniu pierwszego członu czyli to co jest po słowie klik wygląda cały tak: Pytanie. W którym miejscu wkleić treść po słowie - odsłona? Dziękuję za próbę pomocy.
 11. Wycentrowanie banera na forum

  Dziękuję. Jest idealnie. Zastanawiam się dlaczego tamten center inne banery u mnie centruje, a tego nie centruje Dziękuję, działa.
 12. Wycentrowanie banera na forum

  Po lewej stronie forum, zamiast na środku:
 13. Wycentrowanie banera na forum

  Zobacz na załącznik. Dałem wcześniej w kodzie powyżej dokładnie ten HTML grafiki.
 14. Wycentrowanie banera na forum

  [center]<a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src='http://www.kochamnarty.pl/uploads/imgs/pre_1515609121__banery_display_00637pate1712_szczyrkowski_kampaniaonlinegopass970x200.jpg' alt='BANERY_DISPLAY_00637pate1712_SZCZYRKOWSKI_KampaniaOnlineGopass970x200.jpg' />[/center]
×