Jump to content

ania07

Member
 • Content Count

  1,018
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Dobra

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.2
 • Forum
  www.kochamnarty.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, dawno mnie tutaj nie było więc serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę zdrowia w tych ciężkich czasach. Mam problem i proszę o sugestie jak go rozwiązać. Próbuję się zalogować do panelu "admina" i niestety wyskakuje mi błąd. Proszę o podpowiedź jak to rozwiązać? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam.
 2. Witam, chcę umieścić reklamę na stronie. Kod reklamy poniżej: <center><a href="http://www.naferie.pl _blank"> <img src='http://www.kochamnarty.pl/uploads/imgs/pre_1524559685__005_-_baner_naferiepl.txt' alt='005 - Baner naferie.pl.jpg' alt=""/> </a></center> Reklamę umieszczam oczywiście w panelu admina : Ustawienia > System > Reklamy Wszystko ładnie widać, jednak po kliknięciu w baner reklamowy wyskakuje mi strona o takim komunikacie: Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną www.naferie.pl%20_bla
 3. Tak, wiem. Dostałem kolejną odpowiedź: Ale ja jestem święcie przekonany że wcześniej działały polskie nazwy miesięcy, na bank.
 4. Taką odpowiedź dostałem po informacji od Ciebie i po przesłaniu im screna:
 5. Dziękuję bardzo za pomoc. Teraz to już tylko admin serwera pozostaje
 6. Rozumiem że mam jego cisnąć nadal ?
 7. Witam, proszę o próbę pomocy. Jak poniżej widać, mam jakiś problem z datami w języku polskim. Pod postami. Jeśli ktoś dodał posta dziś, to napisane jest w języku polskim dzisiaj, jeśli wczoraj, to wczoraj. Natomiast posty dodane wcześniej już mają datę określoną w języku angielskim, dziwne. Wcześniej tak nie było, na pewno. jak mogę to naprawić?
 8. Dziękuję za próbę pomocy. Wszystko jest już ok. Tak powinno to prawidłowo wyglądać: <center><a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src="http://track.adform.net/adfserve/?bn=20922732;srctype=4;ord=[timestamp]" /></center>
 9. Nie mam zielonego pojęcia. Sprawdzę to. Wiem tylko że oni nie widzą kliknięć gdy wklejona jest pierwsza część adresu czyli- klik - http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0
 10. Cześć, autor tej instrukcji chce żeby móc kontrolować przez siebie ilość kliknięć w baner reklamowy. Chce wiedzieć ile osób poprzez baner na mojej stronie weszło na stronę reklamowaną.
 11. Witam raz jeszcze. Potrzebuję pomocy w umieszczeniu w poprawnym miejscu wpisów w kodzie. Otóż muszę umieścić w kodzie takie dane: Pierwszą część czyli to co jest po klik, umieściłem, ale zupełnie nie wiem w którym miejscu wstawić ścieżkę po słowie - odsłona. Kod po wklejeniu pierwszego członu czyli to co jest po słowie klik wygląda cały tak: Pytanie. W którym miejscu wkleić treść po słowie - odsłona? Dziękuję za próbę pomocy.
 12. Dziękuję. Jest idealnie. Zastanawiam się dlaczego tamten center inne banery u mnie centruje, a tego nie centruje Dziękuję, działa.
 13. Po lewej stronie forum, zamiast na środku:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.