Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

ania07

Użytkownik
 • Content Count

  1017
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Dobra

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.2
 • Forum
  www.kochamnarty.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, chcę umieścić reklamę na stronie. Kod reklamy poniżej: <center><a href="http://www.naferie.pl _blank"> <img src='http://www.kochamnarty.pl/uploads/imgs/pre_1524559685__005_-_baner_naferiepl.txt' alt='005 - Baner naferie.pl.jpg' alt=""/> </a></center> Reklamę umieszczam oczywiście w panelu admina : Ustawienia > System > Reklamy Wszystko ładnie widać, jednak po kliknięciu w baner reklamowy wyskakuje mi strona o takim komunikacie: Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną www.naferie.pl%20_blank. Proszę o podpowiedź, jak powinien wyglądać prawidłowy kod, bo ten z pewnością nie jest do końca prawidłowy. Dziękuję.
 2. Tak, wiem. Dostałem kolejną odpowiedź: Ale ja jestem święcie przekonany że wcześniej działały polskie nazwy miesięcy, na bank.
 3. Taką odpowiedź dostałem po informacji od Ciebie i po przesłaniu im screna:
 4. Dziękuję bardzo za pomoc. Teraz to już tylko admin serwera pozostaje
 5. Rozumiem że mam jego cisnąć nadal ?
 6. Odpowiedź od admina serwera:
 7. Witam, proszę o próbę pomocy. Jak poniżej widać, mam jakiś problem z datami w języku polskim. Pod postami. Jeśli ktoś dodał posta dziś, to napisane jest w języku polskim dzisiaj, jeśli wczoraj, to wczoraj. Natomiast posty dodane wcześniej już mają datę określoną w języku angielskim, dziwne. Wcześniej tak nie było, na pewno. jak mogę to naprawić?
 8. Dziękuję za próbę pomocy. Wszystko jest już ok. Tak powinno to prawidłowo wyglądać: <center><a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src="http://track.adform.net/adfserve/?bn=20922732;srctype=4;ord=[timestamp]" /></center>
 9. Nie mam zielonego pojęcia. Sprawdzę to. Wiem tylko że oni nie widzą kliknięć gdy wklejona jest pierwsza część adresu czyli- klik - http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0
 10. Cześć, autor tej instrukcji chce żeby móc kontrolować przez siebie ilość kliknięć w baner reklamowy. Chce wiedzieć ile osób poprzez baner na mojej stronie weszło na stronę reklamowaną.
 11. Witam raz jeszcze. Potrzebuję pomocy w umieszczeniu w poprawnym miejscu wpisów w kodzie. Otóż muszę umieścić w kodzie takie dane: Pierwszą część czyli to co jest po klik, umieściłem, ale zupełnie nie wiem w którym miejscu wstawić ścieżkę po słowie - odsłona. Kod po wklejeniu pierwszego członu czyli to co jest po słowie klik wygląda cały tak: Pytanie. W którym miejscu wkleić treść po słowie - odsłona? Dziękuję za próbę pomocy.
 12. Dziękuję. Jest idealnie. Zastanawiam się dlaczego tamten center inne banery u mnie centruje, a tego nie centruje Dziękuję, działa.
 13. Po lewej stronie forum, zamiast na środku:
 14. Zobacz na załącznik. Dałem wcześniej w kodzie powyżej dokładnie ten HTML grafiki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.