Jump to content

marcin5541289779971

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale już to z PT i H działa: $expireDate->sub( new \DateInterval( 'PT' . \IPS\Settings::i()->cm_invoice_expireafter . 'H' ) ); Bardzo dziękuję za szybką pomoc.
 2. Chciałem się zapytać jaka jest możliwość zmiany transakcji na wygasłą po X godzinach a nie po X dniach. Domyślnie w commerce są tylko dni a chciałbym oznaczać nieopłacone transakcje jako wygasłe już po 1-2 godzinach. Znalazłem w applications/nexus/modules/admin/payments/invoices.php takie coś /** * Settings * * @return void */ protected function settings() { \IPS\Dispatcher::i()->checkAcpPermission( 'invoices_settings' ); $form = new \IPS\Helpers\Form; $form->addheader('invoice_flow'); $form->
 3. Zlecę realizacja bramki płatności gdzie jako walutę sprzedaży tę dopuszczalną w IPS commerce będzie wirtualna waluta wprowadzona na naszym forum, płatności odbywają się jak w PLN czyli pobierana prowizja wg ustalonych zasad tylko bez VATu. Szczegóły PW. Nie oszczędzam na zleceniu. Proszę o poważne propozycje.
 4. tak, to rozwiązuje problem Sprzedajesz plik z kontaktem i opis sprzedaży np. 1h supportu?
 5. Witam, może to was zdziwi ale IPS Downloads dobrze może obsługiwać także np. Zlecenia płatnego supportu - pytanie jak wyłączyć obowiązek dodawania pliku w danej kategorii aplikacji Downloads? Tak aby wystarczył sam screen. Jest taka opcja? Konieczny mod? Coś szybkiego czy płatnego @DawPi jak to wyceniasz?
 6. Dzięki. O to chodziło. Jeszcze jedno pytanie w tym temacie. Wyszukuję tag np. nazwa_forum.pl/tags/szukany_tag Szukany_tag idzie po wyświetleniu wyników wyszukiwania do headu strony w tag title - chciałbym żeby Szukany_tag był w title strony bez ' 'i .
 7. search_blurb_tag pod %s kryje się szukany tag np. nazwa_forum.pl/tags/szukany_tag i chcę się pozbyć z 'szukany_tag'. apostrofów i kropki na końcu z wyniku
 8. Dzięki za odp. Ale to jest już w nawiasach. Próbowałem też przypisania: {{$title=substr( $title, 1, -3)"}} {$title} Przy jakiejś próbie zamiast title mam ciąg liczb...
 9. Witam, edytuję stronę szablonu (wyszukiwania - Core>Front>Search>search), jest tam zmienna {$title} z której chcę usunąć pierwszy i 2 ostatnie znaki. Zamiast " 'szukana_fraza'. " ma być " szukana_fraza " Jak mogę to zrobić? {parse expression="substr( $title, 1, -3)"} oraz {{echo substr($title, 1, -3);}} {substr($title, 1, 3);} nie bardzo... działają W ogóle da się jakieś operacje na zmiennej title zrobić? I jak się do tego zabrać?
 10. Witam, może coś przeoczyłem, ale czy jest taka modyfikacja w ogóle dostępna w chwili obecnej, która umożliwia wołanie usera po nicku w poście np. zakładam temat/piszę posta z tekstem Wołam cię @DawPi - i DawPi dostaje PM Jak nazywa się taki dodatek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.