Jump to content

MxK

Member
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.3

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Baltic Coast

MxK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

4

Community Answers

 1. Witam, jak w temacie: jak wyzerować warny, ostrzeżenia, punkty karne itd? Chciałbym dać czyste konto użytkownikom.
 2. Cześć, Fajnie byłoby współpracować z DawPi, który zna się na rzeczy, niestety terminy u niego to stale "za miesiąc", co mnie niezbyt urządza, gdyż najczęściej modyfikacje są potrzebne na "za 2, 3 dni". Dlatego poszukuję takiej osoby do stałej współpracy przy sporym forum. Jeśli masz potrzebne umiejętności, doświadczenie, czekam na PM.
 3. MxK

  Spam na blogach

  Kurde, usunąłem już wszystko, usera nie pamiętam. Ale uprawnienia na 100% miały tylko grupy admin i bloger. Leciałem kolejno wszystko chwilę po spamie, nikt więcej ich nie miał. A spam więcej już się nie pojawił.
 4. MxK

  Spam na blogach

  Najnowsza nie, 2.6.0 No, ale żeby takie jaja przez nie najnowszą wersję? Rozumiem gdybym dał możliwość pisania z jakimiś filtrami, ale tutaj wyłączyłem ją całkowicie.
 5. MxK

  Spam na blogach

  Hej, skonfigurowałem możliwość tworzenia nowych blogów wyłącznie dla grupy Bloger (żadna inna nie ma, sprawdziłem dokładnie) poprzez wyłączenie w ustawieniach grupy ustawień "Może tworzyć wewnętrzne blogi" i "Może tworzyć zewnętrzne blogi". Pomimo tego odwiedzam rano tę część serwisu, a tu 9 razy wpis z viagrą. Wtf?
 6. Mhm... a coś żeby wyciągnąć obrazek tytułowy, tytuł i zajawkę umieszczoną w tagu [extract] na stronę główną forum i do tematów (jako "polecane")?
 7. Czy modyfikacja, która działa na głównej, w stopce IZE to Blog Featured Entry? Jeśli tak, to gdzie mogę ją konfigurować? Uruchomiłem rozszerzenie, ale niestety nie widać go na forum. Nie ma też opcji, które umożliwiłyby jego włączenie.
 8. Hej, widzę, że na IZE też są, ale może jest jakiś sposób na usunięcie polskich znaków z linków i zastąpienie ich odpowiednikami bez ogonków? 'ą' -> 'a' Dzięki
 9. Zlecę napisanie rozszerzenia, które pozwoli mi zablokować możliwość używania konkretnych zwrotów, słów dla konkretnej grupy. W praktyce ma to pomóc w walce z linkami (wyłączenie tagu dla grupy mnie nie urządza). Jeśli użytkownik spróbuje wstawić kombinację np. "http://www" to system nie pozwoli mu dodać postu, informując że nie może wstawiać aktywnych linków.
 10. Pytanko takie mam. Od dwóch miesięcy postępuje znaczny przyrost linków, które Google Webmaster wskazuje jako "zaindeksowane, ale zablokowane w pliku robots.txt". Przez 2 miesiące liczba linków urosła 10-krotnie przy niespełna 3-krotnym wzroście zwykłych linków zaindeksowanych (nieblokowanych). Tak wygląda mój plik robots, jest ok? :
 11. Próbowałeś i zadziałało, przebudowanie.
 12. Chcę ograniczyć rozmiar wyświetlanych miniatur obrazków w blogach, dodanych jako normalny załącznik do wpisu. Przechodzę w ACP do Aplikacje -> IP. Blog -> Ustawienia i tam, przy końcu strony, wklepuję wartości np. 400 i 400 dla szerokości / wysokości. Niestety miniatury mają mnie głęboko gdzieś i dalej są wielkie, na ile im szerokość wpisu pozwoli. Jak to rozwiązać, gdzie?
 13. MxK

  Mini-czat

  Mniej więcej taki arrowchat miałem na myśli... Ceny niezłe. Dzięki
 14. Hej, chciałbym wdrożyć na forum funkcję mini-czatu (a.la ten na facebooku). Chyba nawet na jakimś forum działającym pod IPB spotkałem się z taką funkcją. Mógłby ktoś podesłać link do odpowiedniej modyfikacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.