Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

LukiQ

Użytkownik
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About LukiQ

 • Birthday 09/14/1985

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Wrocław

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.0.4
 • Forum
  http://forum.projektoskop.pl/
 1. Szukałem, szukałem i znalazłem. Wystarczyło zrobić to : W pliku admin/sources/base/ipsRegistry.php w function _fUrlInit() usunąłem to : if ( IPS_IS_TASK === TRUE || IPS_IS_AJAX === TRUE ) { return; } Temat do zamknięcia i sorki za zaśmiecanie.
 2. Witam, zainstalowałem na forum ten oto dodatek : XML Sitemap Generator Task v1.0.5 Chciałby się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć adres do tej mapy na moim forum? Albo jaki jest domyślny adres. Pozdrawiam LukiQ Ok, musiałem uruchomić zadania z System Scheduler Mapy są tutaj: http://forum.projektoskop.pl/indexsitemap.xml To mam inne pytanie, jak wrzucić tam przyjazne adresy, jeśli takowe na forum są ?
 3. Witam, generalnie mam mały roblem. Zintegrowany serwis z forum, rejestracja po stronie frontu do tej pory jak najbardziej działająca (gdy przypisywałem użytkownika do grupy member). Teraz niestety muszę przypisać do grupy validate - w jaki spoób wywołać metodą odpowiedzialną za wysłanie maila, w którym jest link aktywujący konto ? Do tworzenia konta korzystam z metody createAccount w klasie han_login. Z góry dzięki za odpowiedź.
 4. Po wyłączeniu drugiej opcji, zdjęcia są wyświetlane w całej swej okazałości - czy jak się nie mieszczą - to nachodzą na inne elementy ;/.
 5. Witam, czy idzie ustawić, aby zamiast miniaturki zdjęcia dodawanego- które po kliknięciu uruchamia lightbox'a i wyświetla pełne zdjęcie, wrzucało zdjęcie w takiej formie jak w odpowiedzi w temacie (zdjęcie nie szersze niż szerokość bloku dla postów w temacie). Z góry dzięki za odpowiedź.
 6. Witam, ja na autorskim cms'ie korzystam z SDK invision modding - oczywiście po paru przeróbkach, ale sprawdza się bardzo dobrze. Zerknij na nasze forum zintegrowane z witryną : http://forum.projektoskop.pl/. Niestety nie obyło się beż ingerencji w oryginalne pliku forum - no ale cóż , najważniejsze że się sprawdza. Linki podane przez DawPi bardzo się przydały mi wcześniej. Powodzenie w kodowaniu .
 7. RZĄDZISZ !!! A ja za słabo przeglądam te zakładki ustawień. Thx jak zwykle.
 8. Witam, błąd pojawia się gdy po wybraniu pliku z dysku, klikam na załącz. Występuje tylko przy dodawaniu wpisu do blogu - już przy dodawaniu odpowiedzi przy konkretnym temacie błąd się nie pojawia. Z góry dzięki za odpowiedź.
 9. U Was na forum - znowu zły dział - przepraszam.
 10. Witam, u mnie występuje niestety błąd przy zakładaniu blogów : [#1063] Administrator forum nie autoryzował cię do zakładania blogów Idzie to zmienić ?
 11. Witam, mamy taki oto kod <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="pl" lang="pl"> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8" /> <script> bookmark = ''; function do_bookmark(content) { bookmark = content.createTextRange().getBookmark(); document.all.bookmarkmemory.value = bookmark; } function restore_cursor(content) { content.focus(); content.createTextRange().moveToBookmark(bookmark).focus(); } </script> </head> <body> <form name="aForm"> Zapamiętaj położenie: <br /> <textarea name="bookmarkmemory" cols="80" rows="5"></textarea><br /> <b>Blok tekstu:</b> <br /> <textarea name="aTextArea" onBlur="do_bookmark(this);" cols="80" rows="10"> To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. To jest przykładowy tekst. Aby więcej lini było klonje go. </textarea> <br/> <input type="button" value="Przywróć kursor w zapamiętanej pozycji" onclick="restore_cursor(this.form.aTextArea);"> </form> </body> </html> Problem polega na tym, że gdy jesteśmy a polu Blok tekstu, na samym dole powiedzmy, później scrolem przesuwamy to pole do góry (kurs cały czas na samym dole), klikamy na pole 'Zapamiętaj położenie', a następnie klikamy w button 'Przywróć kursor w zapamiętanej pozycji', kursor jest przywrócony, ale nie wiem jak wykonać akcję focus w miejscu w którym kursor jest przywrócony. Czy ktoś może wie jak to zrobić ? Słaby z js jestem, przyznaje ;/ Z góry dzięki za pomoc.
 12. Witam, jak wyłączyć Rss dla blogów ? Nie udało mi się znaleźć opcji za to odpowiedzialnej. Dzięki z góry.
 13. Super - wszystko jasne - nie zauważyłem tych zakładek na górze. Thx.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.