Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPNS.pl


Macsch15

Rekomendowane odpowiedzi

g1.jpg

Najniższy pakiet kupiłem na allegro z czystej ciekawości za 5zł 3GB.

Przeniosłem bloga z darmowego na ten, początek był nawet ok.

O Panelu nie ma co mówić, bo to DirectAdmin z niedokończonym spolszczeniem... więc pominę tę sprawę raczej.

BOK odpowiadają szybko, tyle że rady udzielane w mailach są kompletnie bezużyteczne np ?

odpowiedź hostingu jest w 8 poście .

Serwery działają nieraz szybko, ale też często ociężale, oczywiście zdarza się że w ogóle nie działają nawet kilka godzin, przesył plików na FTP trwa długo i połączenia są chamsko zrywane.

Limity mają duże, pamiętam że przy około 80 osobach online na wordpress strona była blokowana i przychodził mail:

20101109233128.png

Kilka godzin prosiłem żeby go przywrócili, stronę zobaczyłem na następny dzień.

O backupy trzeba się martwić samemu oczywiście.

Ogólnie to zakupu nie żałowałem bo to w końcu tylko 5zł, tyle że to nie normalne ceny ich, przedłużenie tego pakietu kosztuje 50zł ! Takich pieniędzy bym nie zapłacił za oferowane usługi.

O jakości usług można już zobaczyć na ich stronie głównej, problemy z kodowaniem i brak SSL w panelu to błędy nie do wybaczenia.

We wszystkim są pośrednikami (domeny np), serwery mają w kimsufi, o danych firmowych nie wspomnę... wychodzi na to że to nie firma (Ciekawe czy mieszczą się w tych 3500zł na rok :%-): )


Wynik dla skryptu sprawdzającego zgodność wymagań na uruchomienie IP.Board z parametrami omawianego serwera:

pre_1289690000__20101113235509.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.