Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Macsch15

Moderator
 • Content Count

  9876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Macsch15

 1. Zawsze możesz nabyć w swoim banku kartę wirtualną, o ile taką dysponuje oczywiście.
 2. Patrząc z perspektywy dostosowania IPB 3 do PHP 7.3 stwierdzam, że wersja 3 jest gorzej napisana niż 2.x. Niemiła niespodzianka.

 3. Możliwe że zrobię, ale wersji 3.4. 2.x to już dinozaur i mało kto ma nawet pliki.
 4. Jak dla mnie to wszystko zależy od konkretnego forum. Jeżeli ktoś ma stałe środowisko, zmodyfikowaną aplikacje, styl i dużą społeczność to aktualizacja nigdy nie jest bezstratna i staje się nieopłacalna. Takie PHP.pl dalej działa na 2.x. Poza tym. Nie ma problemów żeby dostosować IPB 3.x czy nawet 2.x do tego aby działał z najnowszym PHP czy MySQL. Przed chwilą zainstalowałem sobie po paru fixach IPB 2.3.6 na PHP 7.3 i MySQL 5.7 i pewnie po modyfikacjach dałoby się tego używać na produkcji. Dla chcącego nic trudnego. Pytanie tylko kto będzie chciał się z tym bawić.
 5. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 6. Spróbuj: /^(https?:\/\/)?([\da-z\.-]+)\.([a-z\.]{2,6})([\/\w \.-]*)*\/?$/gim
 7. To już zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb. IP.Board jest wydajniejszy i bezpieczniejszy. Ma szersze grono użytkowników i tańsze koszty utrzymania. Sam musisz zdecydować.
 8. Wyślij poprzez zgłoszenie poprawną nazwę tematu. Do tego czasu zostaje zamknięty.
 9. Możesz zrobić od razu aktualizację do wersji 3.4.9.
 10. Możliwe że jakieś requesty do API.
 11. Masz jakieś pliki w /uploads/logs z aktualną datą?
 12. Panel administratora działa? Jeżeli zalogujesz się jako administrator, powinna pojawić się strona błędów która będzie mówiła coś więcej.
 13. Inne linki są w jakiej postaci? Podaj link np. z tematu.
 14. Stawiam że Ty coś źle zrobiłeś, dlatego piszę o home.pl. Niech Tobie wytłumaczą jak przekierować DNS na zewnętrzne serwery.
 15. Zmień powyższy kod na: <input class="bimcb_chatInput" id="txt" name="txt" placeholder="Your message here..." autocomplete="off" style="padding-right: 90px; color: #fff;">
 16. Odezwij się do pomocy technicznej home.pl. Niech to ogarniają.
 17. No to musisz w panelu home.pl wpisać DNS do zewnętrznych serwerów, czyli leaseweb.
 18. Domenę masz zarejestrowaną na home.pl a serwer na leaseweb?
 19. Możesz zainstalować korzystając z adresu dostarczonego przez hosting, po delegacji DNS będziesz musiał zmienić adres forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.