Jump to content

Macsch15

Moderator
 • Posts

  9,938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by Macsch15

 1. XenForo, NodeBB, Discourse, Flarum, Misago, Vanilla
 2. Macsch15

  iOS 14

  Jestem tu tylko po to żeby wrzucić parę screenów z iOS z WWDC. Oficjalnie. Pozdro.
 3. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 4. Gdzie w MacOS jest to opcja domyślna wbudowana.
 5. Dlaczego? Tak, netto. A do zapłaty 97 PLN brutto.
 6. Czyli za samą możliwość płatności miesięcznej, wykładamy dodatkowo prawie 100PLN w skali roku przy tym samym pakiecie. Nice deal.
 7. Zawsze możesz użyć VPN na USA i ominiesz VAT.
 8. Musisz objąć konkretne elementy CSS które odpowiadają za wyświetlanie subforów w dwóch kolumnach w tagi @media i ustawić odpowiedni breakpoint dla nich. Przykładowe breakpointy: /* Małe urządzenia - 576px i więcej */ @media (min-width: 576px) { ... } /* Średnie urządzenia - 768px i więcej */ @media (min-width: 768px) { ... } /* Duże urządzenia - 992px i więcej */ @media (min-width: 992px) { ... } /* Duże urządzenia - 1200px i więcej */ @media (min-width: 1200px) { ... }
 9. Uzbieraj pieniędzy i kup self-hosted, będziesz mógł sobie zarządzać i modyfikować forum jak chcesz, a za cenę cloud, najtańszą opcję ($45 miesięcznie) będziesz miał już nawet wydajny serwer dedykowany albo VPS zarządzany i to bez limitu osób online.
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. Wywal z grupy "Kobieta" ten obrazek: <span style="font-weight: bold; color: pink; background: url(http://i.imgur.com/u4xbWY4.gif)">Kobieta</span></a>
 12. I wracamy do punktu wyjścia. Ludzie będą całe konta sprzedawać. Jeszcze trochę i zlikwidują opcję self-hosted bo stwierdzą że z Cloud jest więcej kasy. Nie szanuję i to co oni odwalają od jakiegoś czasu, zakrawa na podobne działania jak vBulletin (z resztą już nie dużo im brakuje do wyrównania cen licencji). A to się zmieniło stosunkowo niedawno, bo jeszcze 2 lutego jest stara treść https://web.archive.org/web/20200202012150/https://invisioncommunity.com/legal/standards/ Tak czy inaczej. Tutaj dział Giełda już się raczej nie przyda @DawPi 🙄
 13. W PHP 7.4 przestarzałe jest używanie nawiasów klamrowych do wyświetlania wartości z tablicy albo stringu. https://wiki.php.net/rfc/deprecate_curly_braces_array_access Zewnętrzna biblioteka phpQuery która jest w IPB używa tego przestarzałego sposobu. Nie wiem czy IPS to załatał w ostatniej wersji, ale biorąc pod uwagę to, że ignorują wiele takich rzeczy to lepiej mieć jakieś rozwiązanie do czasu fixu. Plik system/3rd_party/phpQuery/phpQuery.php: Linia 2165, zmień: if ($param{0} == 'n') Na: if ($param[0] == 'n') Linia: 2190: $a = $param{0}; Zmień na: $a = $param[0]; Linia: 2181: else if (mb_strlen($param) > 1 && $param{1} == 'n') Zamień na: else if (mb_strlen($param) > 1 && $param[1] == 'n') Linia 2188: ? $param{3} Zamień na: ? $param[3] Linia 2191: if ($b && $param{2} == "-") Zamień na: if ($b && $param[2] == "-")
 14. Zapytania lecą z każdym requestem?
 15. Zmień w pliku conf_global.php: $INFO['use_friendly_urls'] = '1'; Na: $INFO['use_friendly_urls'] = '0';
 16. Tak czy inaczej, po zmianie adresu w conf_global, nie powinno być żadnego przekierowania. Ten adres służy bezpośrednio do linków na forum (tematów, profili itp) a nie przekierowania strony głównej forum. Radzę tymczasowo usunąć plik htaccess, sprawdzić od strony serwera czy nie ma jakiegoś przekierowania jeszcze, możesz też zobaczyć priorytety wczytywanych plików.
 17. Masz bazę z wersji 3 i próbujesz połączyć do 4? Aby to działało musisz przeprowadzić aktualizacje pod adresem /admin/upgrade.
 18. Skontaktuj się z dostawcą serwera, pewnie ma logi tych błędów 500. PHP do aktualizacji swoją drogą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.