Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Moderowanie w "wyświetl nową zawartość"


Gość denwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moderacją tematów wyświetlanych w wyszukiwarce nowej zawartości.

Temat poruszany był na tym forum http://community.invisionpower.com/topic/315298-moderation-in-search/ ale niestety nie znalazłem tam rozwiązania a sam temat jest już dość nieaktualny.

Mój problem polega na tym, że po wybraniu opcji wyświetlenia nowej zawartości (jak wiadomo) pojawia się lista tematów, obok tematów jest checkbox do zaznaczania tematów. Po zaznaczeniu tematów na dole wybieram opcję moderacji (np odrzucenie tematów) i po wysłaniu żądania wywala błąd:

[#4030] Podane forum nie jest poprawne.

Screen:

http://screenshoot.me/JAbL3I

Ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You cannot - they only show to "global moderators" (and it sounds like your other moderators are per-forum moderators). This was done because of the permissions complexities involved (what if one topic is in a forum they can moderate and another isn't and so on).

Nic Ci to nie mówi?

671762.pnguserbar_php_by_coolpie.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to problem był by związany z uprawnieniami i jeden z zaznaczonych tematów mógłby być poza moimi uprawnieniami.

Problem polega na tym, że moje konto jest kontem zakładanym przy instalacji IPB, więc mam pełne uprawnienia. Komunikat z błędem wyświetla się bez względu na to czy zaznaczę jeden temat czy więcej, wybrana opcja z menu moderowania też nie ma znaczenia bo przy każdej wywala to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.