Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Ukrycie możliwości wystawienia negatywnej reputacji przez użytkownika


Gość hiroshima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym ukryć przycisk minusa (możliwość dania przez użytkownika ujemnego punktu reputacji w postach), gdyż i tak nie ma uprawnień do przydzielenia takiego punktu, a więc jest to dla nich "zbędny widok".

Szukałem w stylu w sekcji "Widok tematu" przeglądałem wszystkie szablony lecz jedyny kod jaki tam znalazłem jest raczej od wyświetlania ilości reputacji za dany post, oraz czy reputacja ujemna jest włączona (tu chciałem kombinować ale raczej musiałbym napisać jakąś modyfikacje na to)

Pytanie brzmi: czy w jakiś prosty sposób można ukryć tą grafikę? Jeśli tak to proszę jakiegoś dobrego człowieka o zademonstrowanie fragmentu kodu ze standardowego stylu, gdzie mógłbym podczepić swój warunek.

Zastanawiam się w sumie czy nie zgłosić im tego w trackerze, ponieważ jest to bez sensu, nie mając uprawnień widzieć ten przycisk... Niemniej jednak prosiłbym o małe naprowadzenie jak mogę tymczasowo się z tym uporać.

Edytowane przez hiroshima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne globalne szablony :a:repButtons:

                   	 <li <if test="giveRepDown:|:IPSMember::canRepDown( $data, $member ) === false">style="display:none"</if>>
                           <a class='ipsLikeButton ipsLikeButton_disabled rep_down' href='{$this->settings['base_url']}app=core&module=global&section=reputation&do=add_rating&app_rate={$data['app']}&type={$data['type']}&type_id={$data['primaryId']}&rating=-1&secure_key={$this->member->form_hash}&post_return={$data['primaryId']}' title='{$this->lang->words['do_like_down']}'>{$this->lang->words['unlike_this']}</a>
                       </li>

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Style - pomoc"

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<li <if test="giveRepDown:|:IPSMember::canRepDown( $data, $member ) === false AND !($this->memberData['g_is_supmod'])">style="display:none"</if>>
                           <a class='ipsLikeButton ipsLikeButton_disabled rep_down' href='{$this->settings['base_url']}app=core&module=global&section=reputation&do=add_rating&app_rate={$data['app']}&type={$data['type']}&type_id={$data['primaryId']}&rating=-1&secure_key={$this->member->form_hash}&post_return={$data['primaryId']}' title='{$this->lang->words['do_like_down']}'>{$this->lang->words['unlike_this']}</a>
                       </li>

coś zrobiłem źle bo nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie założyłem ten temat... Po prostu chciałbym aby tylko moderator widział możliwość dania minusa. Próbowałem w kilku miejscach podczepić ten warunek i bez skutku.

Musi być chyba jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw skiny w spokoju.

Otwórz

admin/sources/base/ipsMember.php

Znajdź:

	    static public function canRepUp( $data, $memberData=array() )
    {
		    return ( ( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'] == 'like' AND empty( $data['has_given_rep'] ) ) OR in_array( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'], array( 'positive', 'both' ) ) && empty( $data['has_given_rep'] ) ) ? true : false;
    }

Oraz:

 	   static public function canRepDown( $data, $memberData=array() )
    {
		    return ( $data['has_given_rep'] == 1 AND ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'] == 'like' ) OR ( empty( $data['has_given_rep'] ) AND in_array( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'], array( 'negative', 'both' ) ) ) ? true : false;
    }

Zamień na:

	    static public function canRepUp( $data, $memberData=array() )
    {
		    return ( ( ( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'] == 'like' AND empty( $data['has_given_rep'] ) ) OR in_array( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'], array( 'positive', 'both' ) ) && empty( $data['has_given_rep'] ) ) ) AND ( $memberData['g_rep_max_positive'] > 0 )  ? true : false;
    }

Oraz na:

	    static public function canRepDown( $data, $memberData=array() )
    {
		    return ( ( $data['has_given_rep'] == 1 AND ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'] == 'like' ) OR ( empty( $data['has_given_rep'] ) AND in_array( ipsRegistry::$settings['reputation_point_types'], array( 'negative', 'both' ) ) ) ) AND ( $memberData['g_rep_max_negative'] > 0 ) ? true : false;
    }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie myślałem, że obie zmienne będą miały właściwie taką samą zawartość o_O

Zmień jeszcze styl: repButtons

Znajdź:

IPSMember::canRepUp( $data, $member )

Oraz:

IPSMember::canRepDown( $data, $member )

I zamień na:

IPSMember::canRepUp( $data, $this->memberData )

Oraz:

IPSMember::canRepDown( $data, $this->memberData )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.