Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: bbcode nick linkiem do profilu... w sb :D


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie działa to jest tylko jedna opcja - wyłączyłeś/usunąłeś ten tag(lub tylko daną sekcję).

ACP :a: Wygląd :a: Zawartość postów :a: BBCode :a: Użytkownik :a:Sekcje, w których tag działa

p.s.

Demo mogłeś dać http://forum.invisionize.pl lub każde inne forum z SB poza twoim :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inne tagi BBCode działają w SB?
tak np you

Primo 1: Działa tylko z jednowyrazową nazwą wyświetlaną więc moja nazwa odpada bo nie pokazuje nic juz. To mnie zmyliło.. bo nie wiedziałem czy nazwa czy login sprawdziłem na sobie i napisałem ten temat.

Primo 2: Pokazuje jednowyrazowy nick (nazwa wyśw) bez koloru tak jak i tu a nie jak w "demo" ale pewnie wina nowego SB : > tam działa jedno i dwu

Primo 3: Nie pamietam wiec przenosze do primo 1 i 2 : P

Edytowane przez MafiaDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Działa tak z jedno jak i dwuwyrazowymi nickami:

@-=Bass Inside=- @-=Bass Inside=-

[member="-=Bass Inside=-"] [member=-=Bass Inside=-]

Prędzej te twoje znaczki w nazwie wyświetlanej są problemem.

2. a) SB nie ma nic do tego. b) Kolorowanie nie jest standardem. c) Gdzieś tu na forum leży mój tutorial dotyczący kolorowania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.