Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[POSZUKUJĘ] Stylu FluoRed pod IB.Board 3.1.4


barciol123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Invision Power Board 3.1.4 z licencją.

 

Posiadam styl FluoBlue, lecz bardzo chciałbym FluoRed, lecz nigdzie nie widze pod 3.1.4.

 

Forum to:  www.wyzima.xaa.pl

 

 

Bardzo bym prosił o linki do tego stylu lub o pomoc jak go uzyskac :-)

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w necie pod 3.2 - 3.3 więc sobie tylko grafikę podmień i kolor podświetlenia linka.

Edytowane przez naXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale mam licke na 3.1.4, a jak bym teraz updatował do najnowsze to licka byla by nieważna ? ? ?

 

A i nie ma juz gotowych pod 3.1.4 bo jestem troche zielony w te klocki, wersja FluoBlue bylo na 3.1.4 i wgrałęm ale tak jak pisałem ja wole RED a tego to nie znalazłem :(

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście posiadasz licencję to bez problemu możesz sobie z panelu pobrać najnowszą wersje oprogramowania IP.Board. Nie znasz się na edycji skinów? Podałem Ci linka, jeśli nie wystarczyło to dział Giełda: za kilkadziesiąt złotych ktoś zrobi Ci FluoRed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.