Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sprzedam unikalny, minimalistyczny styl IPB


explo91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Sprzedam unikalny styl IPB. Tworzony dla wersji 3.4.3 (na innych  nie sprawdzałem, ale zapewne na 3.4.4 będzie działać).

Podgląd:
wt-blue.png

DEMO STYLU DOSTĘPNE POD ADRESEM: www.web-talk.pl NALEŻY WYBRAĆ STYL O NAZWIE WT-Blue
Grafika: zonic.pl
Kodowanie: codegame.net

Cena: 249 zł

Wystawiam na allegro na życzenie.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ładny layout ale... Primo: 249 zł? Are You kidding me? O.O

Secondo: unikalny skin i używany juz na jakimś forum? Dla mnie unikat oznacza kupienia takiego skina na wyłączność, a nie kupienie kopii skina, który już istnieje... Takie kopie kosztują do 30 max 40$ tj. Do max do 180 zł, a nie...

Via tapatalk2 / lg l5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ładny layout ale... Primo: 249 zł? Are You kidding me? O.O

Secondo: unikalny skin i używany juz na jakimś forum? Dla mnie unikat oznacza kupienia takiego skina na wyłączność, a nie kupienie kopii skina, który już istnieje... Takie kopie kosztują do 30 max 40$ tj. Do max do 180 zł, a nie...

Via tapatalk2 / lg l5.

Skin jest tam wrzucony tylko po to, żeby był podgląd i żeby pokazać jak się prezentuje i jak działa. Sprzedawany jest tylko raz, a takie skiny już kosztują kilka razy więcej niż wspomniane 40$, prawda? 

Jeśli znasz jakieś źródło unikalnych stylów lub masz kontakty do osób, które tworzą takowe taniej niż 249 zł to poproszę o kontakt.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ważne, ale skin był robiony z myślą o PCFOR, ale chyba właściciel RaFoX zrezygnował.

Masz rację, tworzyłem ten styl na prośbę Rafoxa. Niemniej nie ma to żadnego znaczenia.

Kontakt z nim się urwał około miesiąc temu dlatego zdecydowałem się sprzedać styl. Tym bardziej, że tworzyłem go dla niego po godzinach bez żadnych zobowiązań :) 

Informuję, że możliwa jest drobna negocjacja ceny. Jeśli nie pojawi się żadna oferta kupna, to na początku nowego miesiąca szablon będzie dostępny do pobrania u mnie na forum.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak napisałeś, że styl będzie za miesiąc za darmo, to wątpię, żeby ktoś go kupił. Co prawda lepiej mieć unikat, niż styl co będzie miało co X forum jednak nie każdemu na tym zależy.

Słuchajcie moi drodzy... Jeśli kupi ktoś styl to będzie mi ogromnie miło, że komuś się on podoba i praca nie poszła na marne. Moim zdaniem jest warty swojej ceny i na pewno wyróżni forum.

Natomiast jeśli nikt nie będzie chętny na zakup, to udostępnienie go za darmo również jest dla mnie ogromną korzyścią. W szczególności jeśli zostanie użyty na wielu forach. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Także w obu przypadkach będę zadowolony i zbędne tu są dywagacje o cenach etc.

Pozdrawiam.

Studio graficzne Zonic.pl | Polecane forum webmasterskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.