Jump to content

teez

Member
 • Posts

  2,076
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

teez last won the day on July 15

teez had the most liked content!

1 Follower

About teez

 • Birthday 11/17/1996

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-
 • Forum
  pater.dev

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Wrocław

Recent Profile Visitors

20,134 profile views

teez's Achievements

 1. Im dalej w las tym ciekawiej. 'select * from' powoduje infinity loading Ustawienie w wyszukiwanu przedziału czasu np. 02.03.2010 - 04.03.2010 wyświetla zawartość z 03.03.2010 (co jest ok), ale jak się 04.03.2010 zmieni na 03.03.2010 to tej zawartości z 03.03.2010 nie ma. Trochę nieintuicyjne. Wyszukiwanie 'improv' znajduje tylko tematy w których jest dokładnie słowo 'improv', gdzie w tym samym momencie wyszukiwanie 'improve' znajduje wyniki z 'improvements' Kolejna porcja uwag poleciała do IPB. Może macie też coś od siebie to chętnie się dowiem. Wyszukiwarka jest dość istotną funkcjonalnością na forum przy którym pracuję i trochę słabo jeżeli tak to ma wyglądać. Chyba bez zaprzęgnięcia elastica ciężko tutaj zbyt wiele oczekiwać.
 2. Sprawdziłem przed wysłaniem Ticketa. Ten sam problem występuje na IPS. https://invisioncommunity.com/search/?q=test&quick=1&type=forums_topic&nodes=180 po przejściu na 2 stronę Tak jakby parametr '&nodes=180' gubił się w trakcie przechodzenia po stronach. Ale jak się go doda: https://invisioncommunity.com/search/?&q=test&type=forums_topic&page=2&search_and_or=or&sortby=relevancy&nodes=180 do linku to niestety wynik jest taki: Dam znać jak dostanę jakąś odpowiedź
 3. Yup, to następny krok. Myślałem, że moze ktoś na ize temat zbadał i akurat zna odpowiedź.
 4. Nope, to nie to. Przynajmniej u mnie przebudowanie indeksów nie pomogło nic, a nic. W moim przypadku jest ciekawiej - pokazuje 257 wyników (3 strony), a jak się przechodzi na drugą stronę to.. jest pusto. 😛 Stad sprawdzenie jak to wygląda na IZE.
 5. Dokładne wyszukiwanie znajduje się pod linkiem, który wrzuciłem w pierwszym poście - https://forum.invisionize.pl/search/?q=test&quick=1&type=forums_topic&nodes=215 Ten link jest wystarczający do odtworzenia błędu. Po otworzeniu zobaczysz: A jak klikniesz "2": dzieje się magia @aXen nie jestem pewny czy to na pewno błąd czy może celowy mechanizm.
 6. Hej, co jakiś czas wyszukiwarka zaskakuje mnie swoimi mechanizmami. Weźmy sobie takie proste wyszukiwanie w jakimś przykładowym dziale: https://forum.invisionize.pl/search/?q=test&quick=1&type=forums_topic&nodes=215 Znaleziono 57 wyników, 3 strony. Klikam na drugą stronę - nagle 'znika' wyszukiwanie w dziale Invision Power Board 4 (widoczne na screenie wyżej) i zastaję informację, że Znaleziono 2843 wyników Podejrzewam, że taki mechanizm miał mieć jakiś logiczny sens, ale nie mogę go dostrzec. Czy nie intuicyjniej byłoby gdyby przejście na 2 stronę pokazało mi wyniki z tego działu, który sobie wcześniej zaznaczyłem? Jakieś pomysły skąd takie zagmatwane rozwiązanie?
 7. teez

  [TZ34] GameHub

  Co zrobisz, nic nie zrobisz. Podejrzewam, że zła wersja IPB. Lub:
 8. Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) Bardziej dosadnie się nie da poinformować o złych danych do bazy sql.
 9. teez

  testing

  [spoiler=test]spoiler with title[/spoiler]
 10. teez

  testing

  [spoiler=test]spoiler with title[/spoiler]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.