Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

teez

Użytkownik
 • Zawartość

  2045
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana teez w Rankingu w dniu 31 Grudzień 2016

teez posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

571 Niesamowita

1 obserwujący

O teez

 • Urodziny 17.11.1996

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Ostatnie wizyty

15735 wyświetleń profilu
 1. Ok, rozwiązanie Macsch mi wystarczy.
 2. Dokumentacji do IPB3 znaleźć nie mogę. A przeszukiwanie szablonów daje mi tylko postać: <foreach loop=""></foreach> Potrzebuję pętli while/for. Pamiętacie może jak ona wygląda? Teoretycznie mógłbym zrobić to w tagach <php>, ale to jest brzydkie rozwiązanie. W IPS4 wygląda ona tak: {{ for $i = 0 [...] }} i próbowałem podobnej konstrukcji <for $i[...]></for> / <for loop="$i [...]></for> jednak to nie to.
 3. Za 800zł to chyba samemu można kupić nową z 6 miesięczną aktywnością?
 4. Ostatnio wygrałeś w Rankingu w dniu 31 Grudzień 2016

  jestem dumny, że akurat w ten dzień

  1. DawPi

   DawPi

   Bo iż ponieważ?

  2. teez

   teez

   imieniny Mariusza ;)

  3. DawPi
 5. Jak czytam takie instrukcje to przypomina mi się "instalowanie" modyfikacji na phpbb przema
 6. Poczytaj o jakimś systemie kontroli wersji np. githubie. Jak poznasz to nie będziesz sobie wyobrażał życia bez niego. Może nie tyle co odchodzi do lamusa, ale już nie jest takie przyszłościowe. Ciężko na tym dobrze zarobić, a i web się teraz robi w .net, javie, pythonie, js (angular, node).
 7. Ok, pierw kilka błędów: 1. Kliknąłem powiadomienia i oznaczyłem je jako odczytane. Wtedy nie mogłem odpalić wiadomości. Konsola mówi: TypeError: o.user_one is null 2. Przejście na stronę główną mnie wylogowuje? Kurcze przestałem w tym miejscu wypisywać, bo dalej nie widzę tam nic co mogę ocenić poza szablonem. Wygląda to na prawdę fajnie, sporo tego js dzięki czemu ciekawie wyglądają te przejścia. Ale nadal nie wiem co oceniać. Jak na tyle czasu to nawet mimo, ze robisz to sam, jest tego malo. Większość rzeczy, które masz zrobione (logowanie, rejestracje), dzisiaj robi się w generatorze (Java -> Spring boot). Do tego dodanie podstron z muzyką i autorami jest banalne. Btw. php już trochę odchodzi do lamusa. Jeżeli chcesz robić w przyszłości w webie to chyba lepiej rozejrzeć się za czymś innym. I taka rada - jak już musisz to dokończyć to skup się na jednym, a dopiero później zaczynaj kolejną rzecz. Np. te powiadomienia dokończ, bo odhaczyłem a dalej mi się pojawiają.
 8. I na czym aktualnie to stoi? Dalej CakePHP? //Edit dobra, już widzę https://wavebox.pl/chat Tak szczerze to poza całkiem niezłym szablonem to za dużo tam tego nie ma. Kilka kategorii, odtwarzacze. Ale i tak wygląda całkiem dobrze, przynajmniej się czegoś uczysz. Powodzenia
 9. Znalazlem ja ostatnio gdzies na dysku. Już na pewno nie będe jej kończył. Jezeli ktoś chce się pobawić to https://github.com/mtszpater/metin2-ipboard Tylko nie krytykujcie nazwy plików/metod, brak testów itd. pisałem to 3 lata temu.
 10. 300zł, kontakt tutaj albo email - mtszpater@gmail.com Licencja jest wygasła, do ceny należy doliczyć koszt transferu licencji (bodajże 20 dolców)?
 11. Mam 6'tkę od premiery i caly czas uważałem, że bateria mi dobrze trzyma. Nie wiem skąd te opinie. Kiedyś tam miałem galaxy s4, który mimo, że był bodajże nawet flagowcem, to wytrzymywał maksymalnie 7-8 godzin. Iphone, przy takim normalnym użytkowaniu (zero gier, sam internet + aparat, fb) często bez problemu starcza mi na cały dzień.
 12. Application.php 'amount_fill_servers' => self::getPercent($stats['players_num'], $stats['players_max']), To polecam zdebugować. Nie mam jak to przetestować ale wydaje mi się, że tutaj może się coś krzaczyć. Może w ['players_max'] jest zero i mamy błąd dzielenia? Ewentualnie może: 'amount_fill_servers' => ($stats['players_num'] / $stats['players_max']) * 100, Z resztą w szablonie tabelki jest taki kod: <div style='width: 100%;' class='serverlist_progress ipsBadge ipsBadge_small ipsBadge_neutral ipsResponsive_hideTablet ipsResponsive_hidePhone'> <div class='serverlist_progress-bar' style='width: {$allServerStats['amount_fill_servers']}; background: #3498db'></div> <div class='ipsType_center' style='position: absolute; width: 100%;'> {lang="sl_fill_servers"}: {$allServerStats['amount_fill_servers']} </div> </div> Sprawdźcie za pomocą firebuga / jakiegoś innego narzędzia co się kryje na stronie np. w tym miejscu style="width: [..]" Tak teraz patrzę to ta funkcja po prostu jest skopana: public function getPercent($num, $max, $withoutSign = FALSE) { if($num <= 0 OR $max <= 0): return $withoutSign ? 0 : '0%'; endif; if(extension_loaded('intl')): $formatter = new \NumberFormatter('en_EN', \NumberFormatter::PERCENT); $formatter->setAttribute(\NumberFormatter::MAX_FRACTION_DIGITS, 0); $return = $formatter->format($num / $max); else: $return = \IPS\Member::loggedIn()->language()->formatNumber($num / $max * 100).'%'; endif; return $withoutSign ? \substr($return, 0, -1) : $return; } Nie chce mi się jej analizować, możecie się pobawić sami. To ona jest powodem tych NaN wszędzie. Nan (not a number), pewnie zwraca jakiś syf zamiast liczby.
 13. Niewiele ma to pewnie wspólnego z IPB ale wrzućcie chociaż kod tej aplikacji. Ta strona już nie działa.