Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Enkidu Premium jQuery Featured Articles Rotator 1.0 | IP.Content 2.3.5 | Widzet się nie wyświetla


rain003
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez rain003,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój problem polega na tym że w/w widzet się nie wyświetla w żaden sposób. To może od początku..Wrzuciłem pliki upload na serwer, zaimportowałem blok, kolejno ustawienia - i to tyle.

Pózniej najzwyklej w świecie dodałem blok do strony (Aplikacje > IP.Content > Zarządzaj Stroną > ), niestety skonczyło się niepowodzeniem - tak jak wyżej blok się nie wyświetla.. No więc dodałem blok do szablonu którego używam (Aplikacje > IP.Content > Szablony > Szablony artykułów > No i z kat. front templates wybrałem swoj, czyli 1x2x2 layout, pózniej oczywiście pięknie ładnie zedytowałem szablon dodając na samej górze {parse block="EnkiduPremiumImageSlider"}, jednak bez skutku.

Macie jakieś pomysły? Z góry dziekuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko od zera, tzn wrzuciłem pliki, zaimportowałęm blok i ustawienia..Buttony i zarys prostokątu widzetu już są, jednak nie wyświetlają sie żadne artykuły.. Jeszcze pogrzebie i zobacze co i jak. Dziwi mnie jednak fakt ze nie ma tam żadnego zarządzania treścia od strony www

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dobrze już sobie poradziłem, zrobiłem JESZCZE RAZ wszystko od nowa, w dokładnie takiej kolejności:

[long]1- Import the block. Login to your ACP and navigate to Other Apps -> IP.contents -> blocks. Scroll down the page until you see the Install a new plugin block section, click browse and navigate to where you have unpacked the block and select block_EnkiduPremiumImageSlider.xml. Click install, the block should be imported. You should be able to find a new block named Enkidu Premium jQuery Featured Articles Rotator.
2- Upload the contents of the upload directory: Now you'll need to upload everything inside the upload directory to your board's root directory keeping the structure intact.
3- Import the settings. Still in ACP, navigate to system -> system settings, down the page you’ll see the Import XML Settings section, click browse and as with step 1, select settingGroup_enkidu-premium-rotator.xml and click import. The settings for the block should appear under the tab: IPS Apps -> Enkidu Premium Rotator.
4- Setting the block. Visit the Enkidu Premium Rotator settings and customize the block to your liking.
5- Including the block. The easiest way to include the block is to parse it in your front page articles template. Let’s suppose you are using the blog format, go to IP.content -> templates -> articles template and then open the Front Page (Blog Format) template. All you need to do is pate the block code at the very top of the template before anything else. The block code is:
{parse block="EnkiduPremiumImageSlider"}
6- In some cases, when you change the settings, it won’t get reflected until you re-cache the block. This may only happen if you have IP.content 2.2 and the block cache is set to 0. It is a bug in IP.content that should be solved now. You should also increase the caching to, say, 1 minute after you’ve done with the settings to enhance performance.[/long]

I wszystko działa tak jak powinno, jednak dalej zastanawiam się co mogło być nie tak..Ale mniejsza o to, temat można zamknąc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.