Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hook Recent Topics oraz (PS34) Recent Posts pokazują nie to co trzeba


roots
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jakub,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie. Te dwa hooki pokazują ostatni post/temat z działu, który jest objęty uprawnieniami dostępu dla danej grupy. Jest dział dla administracji i kiedy ktoś w nim coś napisze to wszyscy widzą w Recent Topics/Posts że jest tam nowy temat/post, ale czytać go nie mogą. Jak ustawić by nie wyświetlało nawet tego że ktoś coś tam napisał? Mam drugie forum również na IPB i tam takiego problemu nie ma. Domyślam się że trzeba ustawić jakieś permissions dla tych hooków, ale nie mogę znaleźć gdzie to zrobić.

Pozdrawiam,

Roots 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj,

polecam swoje hooki, które respektują uprawnienia bez problemu:

 
 
:)

 

 

Szybka odpowiedź, hooki dobrze działają, nic tylko dziękować :) Można zamknąć, chyba że ktoś wpadnie na pomysł co mogło być stać za tym problemem, który opisałem to może napisać, bo w sumie komuś może się to kiedyś przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.