Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie widać kto dał pkt reputacji.


Blejdziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oczywiście przed napisaniem owego tematu przeszukiwałem niezmierzony internet aby znaleźć coś na ten temat, niestety jednak nie udało mi się tego dokonać, były tematy z zupełnie innymi problemami, a więc od razu na wstępie zaznaczę, że nie chodzi tutaj o ustawienie możliwości danej grupie zobaczenia kto dał pkt reputacji.

 

Problem polega na tym, że grupa, która ma możliwość zobaczenia kto komu przyznaje punkty reputacji tak na prawdę nie może tego zobaczyć, oczywiście wcześniej wszystko normalnie działało, ale taki problem dzieje się po jakichś zmianach w grupach. Np wczoraj jedyne co zrobiłem to z sekcji Group Name Indicator usunąłem z widoku 2 grupy, zaraz po tej czynności pomieszała się kolejność grup (jeśli wejdziemy w czyjś profil i chcemy ustawić mu grupę to normalnie są one poukładane alfabetycznie, w tym wypadku jest to jednak jakieś chaotyczne poukładanie), jak i przestało się pojawiać okienko informujące o tym kto i jakiego rodzaju punkt reputacji przyznał, normalnie gdy najedziemy na mały kwadracik z ilością pkt kursor zamienia się w łapkę z wystawionym palcem, jednak teraz jest to ciągle zwykła strzałka tak jakbyśmy nie mieli możliwości sprawdzania kto co dał. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.