Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Proszę, pomóżcie mi!


Gość Dori

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak, wiem, że rzadko bywam ostatnio na forach.... nie z lenistwa, ale dlatego, że mój mąż ...ych... no jest poważnie chory, dwa lata zajęło lekarzom przywrócenie go do stanu używalności :)

Ale tak, udało się...

 

Choroba Parkinsona to nie jakieś tam fiu bździu... implantacja elektrod domózgowych... kto chce to sobie w necie znajdzie..

 

ale nie o tym chciałam...

 

 

Kiedyś będąc dzieckiem ... mieszkałam w Warszawie na osiedlu wojskowym... miałam świetną koleżankę..

Na imię ma Marta :)

 

 

Zawsze ogrywała mnie w pajączka w gumę, bo miała długie nogi ... ale ile fikołków razem nawywijałyśmy na trzepaku to nasze :)

 

Dlaczego piszę?

 

Bo córeczka Marty jest bardzo chora... cała rodzina walczy ze złośliwym nowotworem od trzech lat...

 

Młoda wychodzi powoli na prostą... (na dole wkleję list od Marty)

Wygląda na to, że młoda będzie zdrowa ale potrzebna jest jeszcze terapia końcowa we Włoszech, której niestety nasz kochany NFZ nie chce zrefundować...

 

Gdybyście mogli wysłać na konto Izy nawet po 5 zeta to będzie to dla Nich wielka pomoc...

 

Nie jest to jedyne forum na którym proszę o pomoc...

 

Pomóżcie.

 

 

poniżej list od Marty

 

 

"Witamy Wszystkich,
Na początku chcieliśmy podziękować w imieniu swoim, Izy i całej naszej rodziny za dwuletnie wsparcie w leczeniu Izy. Dziękujemy za oddaną krew i za przekazanie nam 1% podatku, jak również za codzienne słowa wsparcia i dowody Waszej troski.

Nasza córka Iza od grudnia 2012 jest leczona w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na Oddziale Onkologii na nowotwór złośliwy NEUROBLASTOMA IVst. (przerzuty do szpiku i kości). 21 marca 2014 po półtora roku chemioterapii miała usuniętego guza pierwotnego w całości. Leczenie cały czas idzie w dobrym kierunku, cały czas jest regresja choroby. Niedługo czeka nas terapia MIBG w Gliwicach w celu usunięcia wszelkich ewentualnych pozostałości choroby z jej organizmu. Lekarze zastanawiają się również nad terapią uodparniającą we Włoszech lub Niemczech antyGD2, na którą niestety w całości muszą uzbierać rodzice (NFZ nie zwraca kosztów leczenia za granicą).

Jeżeli macie ochotę wesprzeć nas na tej ostatniej prostej do uzyskania pełni zdrowia przez nasze dziecko, prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja NASZE DZIECI
76 1240 1109 1111 0010 1163 7630
Tytułem: Darowizna dla Izy Perl.

Pozdrawiamy,
Marta i Karol PERL"

 

 

 

Z góry dziękuję i od siebie i od Marty i Izy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.