Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przygotowanie kodu html + css albo pelna konfiguracja "pages"


DEMIGOD

Rekomendowane odpowiedzi

Moja testowa strona to: drbathroom.com. Potrzebowal bym, zebys skonfigurowal mi "pages", albo przygotowal jedynie kod html + css pod system newsow i artykulow, tak, żeby strona frontowa - a dokladnie to co jest pod grafika z latawcami, wygladalo podobnie do tego: https://fstoppers.com- z tym ze tytul ma znajdowac sie po prawej stronie zdjecia dla lepszej czytelnosci. Jednoczesnie chcialbym, zeby byla ewentualna mozliwosc zmiany tej strony w przyszlosci do ulozenia jakie jest tutaj: http://fotoblogia.pl

Czyli.... po lewej stronie ma znajdowac sie zdjecie dotyczace artykulu, a po prawej

- Nazwe rodzaju akrykulu
- tytul
- autora
- date publikacji
- poczatek artykulu tak zeby, ktos mogl zainteresowac sie tematem
- liczbe komentarzy
- ewentualne ikonki social media

Strona musi byc elastyczna (responsible?) dla roznych rozdzielczosci od desktop po mobile. Estetyka na telefony jest dla mnie wazna. Zdjecie z frontu moze byc tylko na froncie w artykule go nie bedzie. 
Przydal by sie rowniez jakis szablon z buttonem do uploadu itd.


Rozpoczalem taka wstepna konfiguracje tego pages, ale nie jestem pewien czy tobrze rozumiem ide tego systemu. Stworzylem oddzielne databazy dla kazdego rodzaju contentu i jak rozumiem potem mozna je dzielic na wspolne bloki.


Daj mi prosze znac jak Ty to widzisz oraz napisz mi mniejwiecej ile to bedzie kosztowac i kiedy bysmy mogli zaczac prace.

 

 

 

  • przewidywany budżet: do uzgodnienia
  • kwota budżetu jest kwotą netto czy brutto. - brutto
  • przewidywany maksymalny termin zakończenia prac - mozliwie najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.