Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edycja Buttonów " Forum, Members, IPB Shoutbox "


FreeXee
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez FreeXee,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przechodząc od razu do konkretów, chciałbym móc edytować te oto buttony:

 

 
 
W sensie zmienić np nazwę, lub też dodać inne z innym linkiem. Kiedy " mieszałem " w MyBB to takie coś zmieniało się w szablonach, a na IPBoard kolega mi powiedział, że jest na to specjalna aplikacja, mógłby mi ktoś podać jej nazwę? Szukałem już jej i albo jestem ślepy, albo nie umiem wyszukiwać, po prostu nie mogę jej znaleźć. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada jak dla Ciebie, proszę zmień ten hosting - nie dość że reklamy to jeszcze ugu..

 

Co do tematu, aby zmienić nazwy tych Twoim buttonów wystarczy w ACP przejść do:

 

System -> Aplikacje i moduły -> i teraz wybierasz np. Forums - wchodzisz w to i zmieniasz nazwę w "Publiczny tytuł aplikacji".

 

Co do dodania własnego przekierowania czyli powiedzmy na Portal, wystarczy że zrobisz tak jak ja:

 

System -> Ustawienia ogólne - i wystarczy że w "Nazwa strony" wpiszesz jaka ma być wyświetlana nazwa, a w "Adres strony" na jaki adres ma przekierowywać.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

W czym przeszkadza Ci mój hosting, jeżeli mogę zapytać? :) Spokojnie, rozmyślałem przejście na dhosting.pl ... ale wszystko w swoim czasie, jak by to wyglądało? Przejdę na inny hosting, i  nic nie będzie na forum? :D Najpierw postaram się postawić serwery i reklamy, dopiero potem " ruszę  w świat " o ile mi się uda :D

 

Co do pierwszego, to rzeczywiście, pomogło i dziękuje, ale drugie? o.0 Chyba się nie zrozumieliśmy, albo ja nie zrozumiałem tego co napisałeś ... 

 

Jeżeli tak zrobię, to obok zakładki " Użytkownicy " Będzie np " Regulaminy " ???

 

//edit- Sprawdzałem, działa... Dziękuje za pomoc :)

Edytowane przez FreeXee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.