Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kolor nazwy użytownika zakładającego temat lub odpowiadając w nim na "belce" przy edycji stylu bazowego


KAMIKADZEKKS
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez KAMIKADZEKKS,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Męczę się z tym już dość długo, na palcach bym nie zliczył dni. Pisałem kiedyś tu na forum nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, jednak po wielu próbach, wykrywaniem elementów i kroczkami powoli doszedłem do tego jednak nadal nie wyświetla
 
Opisując problem

  • Gdy zakładamy temat lub ogółem gdy widzimy temat, czy w nim odpowiadamy to wszystko mamy na takiej "belce" na stronie głównej jest to na "maintitle", jednak w widoku postu ta belka jest po prostu wryta, nie pod żadne h3 ani pod żadne ustawienia z maintitle. Jest jakby wdrożona. Przeczuwam, że to nie będzie wgl od strony plików które możemy robić w PA tylko od strony FTP w jakiś klasowych. Żeby bardziej przybliżyć o co chodzi pokazuje poniżej na załączonym obrazku

Tak wygląda szablon gdy wejdziemy w temat (zaznaczyłem na czerwono o jaki element chodzi)

pre_1456152463__1.png



Jak najadę na obszar w którym powinno wyświetlać autora to wyświetla, jednak nie kompletnie na biało

pre_1456152547__2.png


Jak zauważyliście lub nie IP (Prywatne) udało mi się zrobić na biało z pogrubieniem. Tak samo chciałbym zrobić tego autora, aby go wyświetlało a nie ukrywało i aby był w kolorze białym pogrubionym

 

No i oczywiście plik w którym jest cała zabawa to post w Widoku Tematu a głównie chyba tylko ten poniższy element

<!-- Uzytkownik piszacy posta -->
    <if test="postMember:|:$post['author']['member_id']">
	<span id='autorkolor' itemprop="creator name">{parse template="userHoverCard" group="global" params="$post['author']"}</span>
		<else />
		     {parse template="userHoverCard" group="global" params="$post['author']"}
    </if>
	<!-- Koniec -->		

Zrobiłem klasę jak i element "autorkolor" kod zamieszczam poniżej (oczywiście umieściłem go w globalnym stylu CSS gdzie reszta stylów)

/*** moje **/

#autorkolor { color: white; font-weight: bold; visibility: initial; z-index: 100;}
.autorkolor { color: white; font-weight: bold; visibility: initial; z-index: 100;}

Próbowałem już w cholere sposób umieszczać klase czy diva, żaden nie wypala. Pogrubia mi autora co widać na screenie jednak nie pokazuje go, tylko jest jakby ukryty, a Visibility jest na initial a nie na hidden. Więc gdzie do kur** nędzy jest problem?

 

Krótko mówiąc ma pokazywać autora tematu w kolorze białym pogrubionym. Tak jak udało mi się zrobić z IP Prywatnym po prawej już stronie

pre_1456152846__beztytulu.png

 

Proszę darować sobie głupie odpowiedzi. Zielony w tym nie jestem, siedzę nad tym małym problemem już sporo czasu i nie wiem jak. Domyślam się że może to być jakiś plik na FTP do którego od strony PA nie mam dostępu.

 

@DawPi czekam szczególnie na Ciebie ;)

pozdrawiam

Edytowane przez KAMIKADZEKKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dobra temat rozwiązany. Dla tych co by mieli ten sam problem umieszczam rozwiązanie poniżej

 

w POST musi być

<!-- Uzytkownik piszacy posta -->
    <if test="postMember:|:$post['author']['member_id']">
	<span class='autorkolor' itemprop="creator name">{parse template="userHoverCard" group="global" params="$post['author']"}</span>
		<else />
		     {parse template="userHoverCard" group="global" params="$post['author']"}
    </if>
	<!-- Koniec -->		

a w STYLU dodać na sam dół:

/*** moje **/

#autorkolor { color: #fff; font-weight: bold; visibility: initial; z-index: 100;}
.autorkolor { color: #fff; font-weight: bold; visibility: initial; z-index: 100;}
.autorkolor a {	color: #fff; }
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.