Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Darmowe 80 zł do Google Play


Mario14125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :) Nie wiem czy taki temat powstał już ale zaprezentuję go Wam dziś osobiście! :) Sposób działa, uczciwie można zdobyć spokojnie 80 zł do wykorzystania na różne treści w Google Play od gier po filmy czy muzykę! :)

 

WYMAGANIA:

  1. KARTA PŁATNICZA 
  2. TELEFON Z OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWYCH (NFC)

 

Więc, aby nie przeciągać przejdźmy do instrukcji:

 

 

Pierwsze 40 zł zdobywamy podając mój kod polecający podczas rejestracji: GDC4FQ3G i wykonując pierwszą płatność przy pomocy Google Pay.
Jeśli już jesteśmy zarejestrowani to wchodzimy w Menu i wybieramy "Wpisz kod promocyjny" i tam wpisujemy mój kod który jest powyżej.
Jeśli nie wpiszesz mojego (lub innego) kodu polecającego przed dokonaniem pierwszej transakcji to nie otrzymasz bonusu!

Drugie 40 zł zdobywamy korzystając z aplikacji Google Pay i dokonując 5 płatności w 5 różnych dni przy pomocy telefonu (do 28 kwietnia) - płatności mogą być nawet na złotówkę byle były w różne dni.

 

Osoba polecająca również dostaje 40 zł w momencie jak osoba polecona je dostaje.

Sposób jest jak najbardziej bezpieczny, uczciwy oraz legalny dlatego nie ma się co obawiać a na waszych kontach pojawi się 80 zł do wykorzystania na monety! :)

Dowód:

 2m4bx1v.jpg

 

Bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu polecającego i dziękuję za przeczytanie poradnika! :)

  • Zmieszany 1

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.