Jump to content

Mario14125

Member
 • Posts

  474
 • Joined

 • Last visited

About Mario14125

 • Birthday 07/12/1993

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Wrocław

Recent Profile Visitors

7,033 profile views

Mario14125's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

129

Reputation

19

Community Answers

 1. Witam serdecznie! Nie wiem czy taki temat powstał już ale zaprezentuję go Wam dziś osobiście! Sposób działa, uczciwie można zdobyć spokojnie 80 zł do wykorzystania na różne treści w Google Play od gier po filmy czy muzykę! WYMAGANIA: KARTA PŁATNICZA TELEFON Z OBSŁUGĄ PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWYCH (NFC) Więc, aby nie przeciągać przejdźmy do instrukcji: Pobieramy aplikację Google Pay Pierwsze 40 zł zdobywamy podając mój kod polecający podczas rejestracji: GDC4FQ3G i wykonując pierwszą płatność przy pomocy Google Pay. Jeśli już jesteśmy zarejestrowani to wchodzimy w Menu i wybieramy "Wpisz kod promocyjny" i tam wpisujemy mój kod który jest powyżej. Jeśli nie wpiszesz mojego (lub innego) kodu polecającego przed dokonaniem pierwszej transakcji to nie otrzymasz bonusu! Drugie 40 zł zdobywamy korzystając z aplikacji Google Pay i dokonując 5 płatności w 5 różnych dni przy pomocy telefonu (do 28 kwietnia) - płatności mogą być nawet na złotówkę byle były w różne dni. Osoba polecająca również dostaje 40 zł w momencie jak osoba polecona je dostaje. Sposób jest jak najbardziej bezpieczny, uczciwy oraz legalny dlatego nie ma się co obawiać a na waszych kontach pojawi się 80 zł do wykorzystania na monety! Dowód: Bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu polecającego i dziękuję za przeczytanie poradnika!
 2. Bo ku*wa jest tak, że gdzie się nie spojrzę to wszędzie obecne pieniądze.

  1. DawPi

   DawPi

   Racja. Niedawno pod garażem znalazłem nie swoje 5zł.

  2. Jurij

   Jurij

   Przed pieniądze brakuje jednego bluzga, żeby się rymowało. Też znalazłem jakiś czas temu piątki, tylko że te fajniejsze =)

 3. Swoją droga jakim trzeba by noskillem żeby zostać zablokowanym na własnym forum Do supportu napisz niech ci przywrócą kopię sprzed X dni w najgorszym przypadku zrób forum od nowa jeśli to dopiero początek
 4. Przestańcie chłopca straszyć... Po prostu przejdź na darmową wersję jakiegoś MyBB czy tam phpBB i po problemie. Na przyszłość wiesz, aby nie instalować niczego z dopiskiem NULLED.
 5. W sensie... Zmieniłeś tekst na obrazki(?). To żaden efekt jak napisałeś w tytule tematu tylko zmiana
 6. Nie nie, uprzedzam pytania innych użytkowników, aby mieli od razu odpowiedzi. Już nie bawię się w fora ale tak zaciekawiło mnie to torchę No nic dziękować za odpowiedź i gratuluję kolenego pomysłu
 7. Takie pytanko małe, będzie się gryzło z tą aplikacją: http://forum.invisionize.pl/files/file/644-tm34-hidden-posts-banned-user/
 8. Z bazami tak jest. Musiałbyś Baze nr. 2 zedytować i nadać im ID tematów których nie ma w bazie nr. 1 Pracochłonna zabawa ale da radę. Tak samo będzie z użytkownikami. Jeśli baza danych ma user1, user2 i baza nr. 2 tak samo to będą się dublowały lub wyskoczy błąd w najgporszym wypadku. Wiem bo próbowałem takiej operacji i nie wyszło mi to na dobre... Ale życzę powodzenia.
 9. Odsyłam do najnowszej wersji: http://community.invisionpower.com/files/file/3502-hq-topic-starter-info/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.