Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zlecę wykonanie szablonu pod projekt graficzny


Daniel Fiodor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Zlecę wykonanie szablonu zgodnie z projektem graficznym.
Całość prac podzielona na etapy. Zaczynamy od galerii, w późniejszym etapie artykuły, kluby, forum oraz pozostałe moduły.
Każdy z etapów wdrażania projektu wyceniany osobno po ustaleniu dokładnej specyfikacji w oparciu o doświadczenia własne jak również osoby odpowiedzialnej za wdrożenie oraz zakres aktualnie posiadanego budżetu..:)

Strona w całości poświęcona nagości w sztuce. Ogólne założenie to podział na galerię, sekcję artykułów i wiadomości z przeglądem różnych epok, własnymi przestrzeniami dla artystów, sklepem, etc.

 

Pierwszy zakres pracy obejmuje przerobienie galerii według grafiki

 

 galeria.jpg

 

1) Założenia:
a) Galeria przedstawia Najnowsze prace z możliwością pokazania ich w zakresie 25, 50, 100, 200 sztuk lub wybrania wszystkich prac znajdujących się w serwisie

b) Możliwość sortowania zdjęć po standardowych ustawieniach IPB (aktywność)
b) Zdjęcia oznaczone gwiazdką są to zdjęcia promowane przez użytkowników i wyświetlane w pierwszej kolejności
c) po prawej stronie znajdują ostatnio dodane zdjęcia przez userów do klubów (społeczności)

d) analogicznie jak w przypadku zdjęć - gwiazdką są oznaczone kluby promowane
d) Każde zdjęcie jest opatrzone tytułem, autorem, modelką/lem, podkategoria galerii, ocena, komentarzem i grupę przynależności danego usera
e) W kwestii dodawania zdjęć czekamy na sugestie i pomysły osoby współpracującej ponieważ zauważyliśmy że z poziomu klubu nie ma możliwości dodania fotografii do galerii głównej

f) Zależy nam na zablokowaniu i "wymuszeniu" dodawania zdjęć do poszczególnych podkategorii.

g) zdjęcia sa ładowane automatycznie zgodnie z zakresem wybranym przez usera

h) w przypadku blokady skryptu do ładowania użytkownik może załadować więcej zdjęć.

 

2) Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje i wszystkie uwagi mogące przyczynić się do poprawy funkcjonalności i użyteczności całości projektu.

 

3) Zwracamy uwagę na:

a) terminowość i rzetelność ustaleń
b) doświadczenie i wykonane wcześniej prace w powyższym skrypcie
c) racjonalizm ceny

d) chęć podzielenia się posiadaną widzą mogąca usprawnić całość projektu

4) Wszystkie propozycje oraz pytania proszę kierować na maila dfcard(at)poczta.onet.pl. Oczywiście wyrażam zgodę na kontakt w powyższej sprawie. Wszystkim innym wiadomościom mówię stanowczo STOP..
5) Wszystkie zdjęcia z projektu są pracami stanowiącymi własność ich właścicieli oraz zostały opublikowane w ogólnych źródłach. Wszystkie dane zostały wymyślone zatem jakakolwiek zbieżność z prawdziwymi jest przypadkowa. Wszystkie informacje zostały przedstawione jedynie w celach podglądowych. Jeżeli zauważyłeś fotografię lub imię i nazwisko, które nie powinny sią tam znaleźć powiadom mnie niezwłocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, nazywam się Dorian Mazur i od 5 lat interesuje się programowaniem oraz kodowaniem stron internetowych. Pracowałem na wielu frameworkach, systemach oraz programach.

Jestem zwolennikiem prostoty i umiaru, a w moich projektach staram się pogodzić estetyczny wygląd z funkcjonalnością i czytelnością.

Moim największym projektem jest gra, którą napisałem w C# i zyskała ogromną popularność.
Zajmowałem się także tworzeniem stron, for oraz wizytówek.

Więcej na moim portfolio - http://mazurdorian.pl

Kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.