Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jakie dokładnie funkcje za to odpowiadają?


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zmienić tło działów (Listy działów) oraz tło widgetów. Jakie funkcje dokładnie odpowiadają?

1645662874_Beztytuu.thumb.png.5d67622e3def83398b79348e253db0fb.png

erq.thumb.jpg.af0b7f960d1284e438ffd7536774ea03.jpg

 

Chodzi mi o to, tam gdzie maznąłem zielonym kolorem. Szukałem pod zbadaj element, niby przekolorowały się.. ale problem tkwi w tym, że one się przekolorowały oraz inne elementy które miały nie być pokolorowane. Mam problem z dobieraniem funkcji takich jakich chcę, bo zawsze się coś pomaluje dodatkowo a tego nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz ogólnych klas i zmieniasz wszędzie albo musisz sprecyzować elementy bardziej. 

 

W forach odpowiada za tą zebrę ogólna klasa .ipsDataItem_zebra oraz .ipsAreaBackground_reset, więc jeśli chcesz zmienić te wartości tylko dla for/kategorii to musisz się odnieść wyżej. np. 

/* 
 * Zebra dla listy for/kategorii
 */

/* Jaśniejszy kolor zebry*/
.cForumList .ipsAreaBackground_reset {
	background: #ffffff;
}

/* Ciemniejszy kolor zebry*/
.cForumList .ipsDataList.ipsDataList_zebra .ipsDataItem:not( .ipsDataItem_selected ):not( .ipsModerated ):not( .ipsDataItem_new ):not( .ipsDataItem_success ):not( .ipsDataItem_warning ):not( .ipsDataItem_error ):not( .ipsDataItem_info ):not( .ipsDataItem_status ):nth-child(even) {
	background: #f9f9f9;
}

Nie mam czasu na dokładniejszą pomoc. CSS - kaskadowe arkusze stylów, musisz zaznajomić się co to oznacza to zrozumiesz dlaczego to tak działa a nie inaczej ;)

Edytowane przez Marcin Lis
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.