Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Jakub Sochalec

Użytkownik
 • Zawartość

  264
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Jakub Sochalec w Rankingu w dniu 9 Listopad 2016

Jakub Sochalec posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Jakub Sochalec

 • Urodziny 07.07.1998

Kontakt

 • Gadu Gadu
  60092502
 • Skype
  jakub.jakarta

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Ahlen

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.2.x
 • Forum
  CPSerwer.eu

Ostatnie wizyty

2663 wyświetleń profilu
 1. Próbowałeś edytować hook i wgrywać na nowo? Raczej podstawowe html i css znasz więc nie powinno być dla Ciebie problemem pozycjonowanie tego.
 2. Problem zniknął sam, nie wiem jak i niestety nie powiem dla tych którzy mają ten problem bo nie wiem co się stało.. Można zamknąć.
 3. Jak?
 4. Witam, gdy próbuje odwiedzić swój profil spotykam się z Fatal Errorem odnośnie getTimestamp() Fatal error: Call to a member function getTimestamp() on null in \system\Content\Search\Results.php on line 388 Tutaj kod: $lastTime = $result->createdDate->getTimestamp();
 5. Moim zdaniem to Ty powinieneś coś "wynaleźć", ale jak tam uważasz.. Przeszukałem wszystkie bity od chatboxa i chyba niestety wymagana jest edycja aplikacji, sprawdziłem moduł bimchatbox.php ale nie zauważyłem kodu html odpowiadającego za wyświetlenie wiadomosci. Bardzo możliwe że jestem zbyt zmęczony po pracy by to zauważyć więc polecam samemu to sprawdzić.
 6. Zgadłeś hehe. To lipa tak trochę, ale no cóż. Dzięki.
 7. W aplikacji pages możesz dodawać czysty kod php i wyświetlić go jako blok, poniżej podsyłam screeny. I tak, jestem pewien.
 8. Możliwe że o nich nie wiedział, w co szczerze wątpię Nie mniej jednak rozwiązanie, które podałem powyżej powinno pomóc.
 9. Panowie, spokojnie.. Tu masz instrukcję jak to zrobić, patrz wypowiedź insp'a. Dodajesz do szablonu {block="nazwa_bloku_ze_statami"}
 10. Dokup do Licencji aplikację Pages https://invisionpower.com/features/apps#pages
 11. AdminCP -> Zawartość -> Szablony Moderacyjne -> Dodaj nową pozycję -> Opcje -> Przenieś do -> Archiwum -> Zapisz. U mnie działa bez problemu. https://scr.hu/35YJKZ https://scr.hu/B6pRJ4 https://scr.hu/aX5Gr
 12. Witam, czy jest możliwe że przez to że wygasła mi licencja mam zablokowaną możliwość pobierania IPS CS4 z Client Area? Pytam z czystej ciekawości.
 13. https://invisionpower.com/files/file/8115-remove-member-title-from-posts/ Proszę bardzo.
 14. (SOS40) Group Name Indicator Zobacz plik Oryginalny opis wtyczki napisany przez Flitterkill: Show a legend of your groups in Who's Online and Recently Browsing active users list, sorted in the order you specify and linked to the search system. Handy so that people know what those group prefixes and suffixes mean. Tłumaczenie: Pokazuje Legende grup w Kto jest Online oraz Przeglądajcy, posorotowane wedle twojej konfiguracji. Przydatne bo ludzie wiedzą co znaczą ich prefixy i suffixy. Screeny: Zawarte w paczce .zip Dodający Jakub Sochalec Dodano 07.11.2016 Kategoria Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board Wspierana wersja IP.Board: 4.0.x