Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

CaroS

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 2.3.x
 1. 1.0.3 i 1.1 DawPi. Aktualnie wgraną mam 1.0.3 więc jak możesz to do niej zaglądaj.
 2. Jakiego panelu logowania ? Nie rozumiem. A co do zalogowania w ACP w tym czasie to jestem, a ma to jakieś znaczenie ?
 3. Mam. Pobrałem i wgrałem tak jak poprzedni lecz nadal to samo. ;(
 4. Siemka. Jak zwykle ja i mój temat z problem. Pobrałem Ineo1_0_3 i z pobranej paczki wysłałem zawartość katalogu na główny poziom forum w FTP ( tam gdzie znajduje się plik conf_global.php ). Ustawiłem wszystkie atrybuty plików na 777 następnie wchodzę w link instalacyjny - tak jak w shoutboxie: http://www.xxx.pl/ineo_setup/index.php i pojawia się biały ekran z informacją: Czemu nie posiadam uprawnień do instalacji ? Pliki są na 777 więc chyba mam uprawnienia ? Help.
 5. Cześć. Gdzie można ściągnąć ineo ? Szukałem na stronie IP.Board, ale nic nie znalazłem. Tutaj na waszym forum też szukałem, ale znalazłem tylko spolszczenie.
 6. Powinno być - Otwórz plik: sources/sql/mysql_queries.php
 7. Już nie trzeba, zrobię grupę Moderator i dam uprawnienia do działów, a nie każdemu z osobna. Dzięki za pomoc DawPi, zamknij temacik.
 8. DawPi ale jaja, już nie trzeba. = D Ci użytkownicy co nie mogli patrzeć na powody nadania ostrzeżeń u innych mieli grupę Użytkownicy oraz moderatora działu. Jak im zabrałem moderatora działu to teraz widzą u wszystkich, a jak dam im ponownie to nadal tak samo - czemu tak jest ?
 9. DawPi jesteś wielki. Teraz faktycznie użytkownik może patrzeć na powód nadania ostrzeżenia, ale na swoim koncie. Nadal u innych nie może.
 10. Tak, tak. Dziwne, że grupa Użytkownicy nie może patrzeć na powody nadania ostrzeżeń. Co radzisz mi pierw zrobić ? EDIT: Użytkownik nawet nie może patrzeć na powody nadania ostrzeżeń na swoim koncie..
 11. Cześć. Dzisiaj zrobiłem, aby wszystkie ostrzeżenia były widoczne dla wszystkich, według poradnika DawPi - I zrobiłem to dobrze, ale nie do końca. Wszyscy Użytkownicy mojego forum widzą pasek innych użytkowników ostrzeżeń i ilość % ale gdy klikają w procent, aby zobaczyć logi ich ostrzeżeń czyli powód nadania to wyskakuje informacja nowe okno: Super moderatorzy i admini widzą powody ostrzeżeń normalnie, gdy klikają w %. Wiecie może co jest nie tak ? Z góry dziękuję za wskazówki i pomoc.
 12. Dobrze mnie nakierowałeś - dziękuję. Znalazłem i zmieniłem.
 13. Cześć. Ściąłem spolszczenie do IPB 2.3.6 i mam tam iso-8859-2 i utf-8. Czym one się różnią jak wgram iso-8859-2 albo utf-8 ? Które jest lepsze ? I które mam wgrać spolszczenie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.