Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DawPi

Manager
 • Content Count

  74812
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  159

DawPi last won the day on January 17

DawPi had the most liked content!

Community Reputation

8023 Master of IP.Board

About DawPi

 • Rank
  ...a wy Pragnienie™
 • Birthday 01/12/1985

Kontakt

 • Gadu Gadu
  7129
 • Skype
  pieron.dawid

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

111824 profile views
 1. Nie rozumiem? Ten mod co podałem nie działa?
 2. (DP44) Watermark for Uploads Zobacz plik Modyfikacja umożliwiająca dodanie znaku wodnego do wysyłanych załączników graficznych na forum. Działa tylko dla nowo wysłanych grafik? Tak. Działa dla już wysłanych i zapisanych załączników graficznych? Nie. Znak wodny może być zaaplikowany dla już wysłanych grafik? Nie. Dodasz jakieś nowe opcje w przyszłości? Tak i nie. Zależy od tego co to będzie. Znak wodny może być dodany w dowolnej pozycji na grafice? Nie. Będzie dodany w prawym dolnym rogu. Znak wodny bedzie dodany do miniatur (jeśli będą dostępne)? Tak. Dodający DawPi Dodano 17.01.2020 Kategoria Płatne modyfikacje 4 Wspierana wersja IP.Board 4.4.x+  
 3. Version 1.0.0

  0 downloads

  Modyfikacja umożliwiająca dodanie znaku wodnego do wysyłanych załączników graficznych na forum. Działa tylko dla nowo wysłanych grafik? Tak. Działa dla już wysłanych i zapisanych załączników graficznych? Nie. Znak wodny może być zaaplikowany dla już wysłanych grafik? Nie. Dodasz jakieś nowe opcje w przyszłości? Tak i nie. Zależy od tego co to będzie. Znak wodny może być dodany w dowolnej pozycji na grafice? Nie. Będzie dodany w prawym dolnym rogu. Znak wodny bedzie dodany do miniatur (jeśli będą dostępne)? Tak.

  45.00 PLN

 4. Tylko takie coś znalazłem. Wiem, że to nie to co wyżej, ale gdzieś jednak pokazuje info: https://invisioncommunity.com/files/file/9453-user-browser-in-online-lists/
 5. Nie ma znaczenia. To chyba musisz napisać do autora tego dodatku. Bo jak widać u nas działa.
 6. A w innych miejscach forum czas jest normalnie 24h? Dziwne.
 7. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 8. Najnowsza wersja tej darmowej odmiany?
 9. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 10. Na serwerach to ja się nie znam aż tak. Pytałeś admina serwera?
 11. Pokaż co i jak próbowałeś.
 12. O jakiej to wbudowanej funkcji mowa?
 13. Dziwne. Patrząc w kod: /* Generic favicon - easy enough */ $form->add( new \IPS\Helpers\Form\Upload( 'icons_favicon', \IPS\Settings::i()->icons_favicon ? \IPS\File::get( 'core_Icons', \IPS\Settings::i()->icons_favicon ) : NULL, FALSE, array( 'obscure' => false, 'allowedFileTypes' => array( 'ico', 'png', 'gif', 'jpeg', 'jpg', 'jpe' ), 'storageExtension' => 'core_Icons' ) ) ); Masz fragment który mówi by NIE dodawać tej końcówki: 'obscure' => false Co tłumaczą: I tak faktycznie jest:
 14. Dodatkowe wyjaśnienia przesłane przez @wify (dzięki!):
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.