Jump to content

DawPi

Manager
 • Posts

  76,218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  298

DawPi last won the day on September 17

DawPi had the most liked content!

About DawPi

 • Birthday 01/12/1985

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.6.x
 • Forum
  forum.invisionize.pl

Kontakt

 • Gadu Gadu
  7129
 • Skype
  pieron.dawid

Recent Profile Visitors

123,484 profile views

DawPi's Achievements

 1. Właśnie miałem o tym pisać, dobra decyzja. Tak to miałem wrażenie naładowania kasy na rok i cześć. A tak muszą się bardziej "starać". Są oczywiście tego plusy i minusy, bo jednak suma wychodzi tak samo, ale już można płatności rozłożyć na rok. Mało tego, nie trzeba od razu opłacać aktualizacji po pół roku. Ja to robię na bieżąco, ale to inna sprawa. Wy nie musicie.
 2. Wiadomo, że jest taka opcja, jednak nie wygląda to OK na większych monitorach. Też mam podobne odczucia apropo ceny - wiadomo, wszystko kosztuje coraz więcej, inflacja etc., ale mogli to naprawdę lepiej przygotować marketingowo. Sam miałem wielkie oczy jak sprawdzałem nowy panel i ta cena, ten skok, szok. Zapier dostępny dla wszystkich, też self hosted, bodajże od 4.6.7. Choć Zapier też jest płatny, mogli skorzystać z innego serwisu. Brandon już nie pracuje w IPSie, a szkoda. Pamiętam jak zmieniali całe forum i chcieli świadczyć support przez tickety, a nie przez forum - była znaczna dyskusja o tym, przekonywali, że support lepszy. Tutaj po kilku latach trzeba przyznać, że to była pomyłka, ale nie myli się ten kto nic nie robi. Kuje w oczy jednak styl przeprowadzanych zmian. Dużo też nie wiemy - powody, kalkulacje. Przy tego typu podwyżkach ocenia się ryzyka odejścia części klientów - jestem pewny, że tak było i w tym przypadku, a cena zawiera odpowiednie "ubezpieczenie" od tego, więc stratni nie będą. Reasumując - dla mnie support może nie istnieć (sam go robię ), ceny - też do zaakceptowania, ale z jednym nie mogę się pogodzić - styl wprowadzenia tych zmian. IPS zawsze chwalił się, że jest transparentny, frontem do ludzi. Niestety, tutaj coś zawiodło. Co? Tego możemy się nie dowiedzieć nigdy...
 3. Chodzi Ci o boki? W sumie to np. u nas można ustawić w %. Choć przyznam, że u nich te menu jedno i drugie oraz stopka jakoś nie współgrają specjalnie.
 4. Dzień dobry, jak oceniacie ostatnie zmiany w wyglądzie nowej strony głównej IPSu oraz, co pewnie bardziej Was zainteresuje, zmiany w licencji? Tak długości aktywnej licencji (zmiana z 6 miesięcy na rok) oraz zmianie cen? Dla ciekawostki podam, że miałem 110$ bodajże co 6 miesięcy, a teraz 310$ rocznie, więc skok jest zauważalny zdecydowanie.
 5. OK, sprawa licencji wyprostowana. Działamy.
 6. Tak tego nie zrobisz niestety. Jaki efekt chcesz uzyskać dokładnie?
 7. Niedawno wydano 4.6.6. Obecnie "pracuję" nad przedłużeniem licencji bo mi wygasła. Jak tylko ją odzyskam to zaktualizuję forum testowe, tłumacze paczkę językową i się wyda.
 8. Jak wydamy nową wersję, nie będziemy dla pojedynczych fraz aktualizować całej paczki.
 9. Z tego co pamiętam to tylko powiadomienie o nowym temacie, a posty to już trzeba obserwować temat - ale zweryfikuj proszę i daj znać.
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. Co mówi źródło strony CTRL+U? Jaka to klasa? Wtedy do CSSa forum trzeba dodać warunek na zmianę koloru. I w sumie tyle.
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. ACP Zawartość Forum Ustawienia Ustawienia forum (pierwszy tab Ustawienia podsumowania tematu Kryteria Zawsze pokazuj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.