Jump to content

boro

Member
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

boro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Aaa, wszystko jasne dzięki wielkie, łap +
 2. Przyznaję, że liczyłem na Twoją odpowiedź (nie chciałem pisać PW, bo pewnie odpisałbyś żebym założył temat, więc od razu to zrobiłem), ale nie o to chodzi. Z tej wtyczki, którą podesłałeś korzystamy od kilku lat , ale interesuje mnie to: https://imgur.com/a/0bX4mtq Czyli konkretnie ranga główna, posiadająca rangi podrzędne, tak jak napisałem. Admin -> *admin mirage *admin areny *admin xxx etc.
 3. Cześć, Przeczesałem trochę forum, pogooglowałem i nie znalazłem tego, czego szukałem. Otóż chodzi mi o wtyczkę, która umożliwia tworzenie grupy nadrzędnej, a pod nią kolejnych. Na tym forum można znaleźć zastosowanie takiego rozwiązania: Konkretnie chodzi o coś na podobę: Admin CSGO^MIRAGE Admin CSGO^DD2 Ktoś coś? Dziękuję z góry
 4. W takim razie kolego @Jurij przepraszam najmocniej, oczywiście nie miałem nic złego na myśli. Myślałem, że to darmowy plugin i oczywiście to nie jest ten, który miałem na myśli. Ten, którego używamy jest tutaj - https://invisioncommunity.com/files/file/7318-staff-online/ // xD.. nie widziałem nic podejrzanego w nazwie forum tego pirata
 5. Cześć! Korzystamy na forum z takiej wtyczki, pokazującej po prawej stronie adminów online. Tj osób, które należą do grupy które mają być wyświetlane. Chcielibyśmy jednak nadawać swojej ekipie kolejne permisje i żeby zgadzało się to na forum, nadawać im np dwie rangi administracyjne. Problem polega na tym, że taka osoba zostanie 2 razy wyświetlona w sidebarze. Da się jakoś to ogarnąć? Jakiś warunek, że jeśli został już raz wyświetlony, to nie wyświetlamy ponownie.. BODAJŻE to ten plugin - [ciach] Ten na nadawanie więcej niż 1 rangi to ten standardowy, używany przez wszystkich plugin. Linku nie mam, nie ja to wgrywałem - ja tylko proszę o pomoc, bo osoba która się tym zajmuje ma za dużo na głowie Jeśli będą pytania śmiało, zapytam go i szybko postaram się tutaj umieścić informacje. Z góry wielkie dzięki! Jurij: Stuff =! staff. Poza tym za podawanie linków do siedlisk pirackiego oprogramowania otrzymujesz solidną dawkę %. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
 6. Może jakieś konkretne sugestie? Dział giełda pewnie jest obszerny, a modyfikacje swoje nazwy mają. Poza tym, napisane jest że plugin współpracuje z Group Colors, pewnie trzeba go jakoś podlinkować aby go chwycił.. nie wiemy jak.. Wydaje się Pan być dobrze zorientowanym w temacie (patrząc po profilu).. Może ma Pan jakieś wskazówki, których po dniu w pracy nie chce się opisywać? Już istotną wskazówką byłaby informacja o tym, czy się w ogóle da na tych samych 2 modyfikacjach to osiągnąć.
 7. Cześć! Mam pytanie - w jaki sposób pokolorować te grupy z dodatku? Ten też mamy zainstalowany : https://invisioncommunity.com/files/file/7589-group-color-on-user-link/ Jednakże nic się podobno nie da zrobić - niegłupia osoba ma do tego dostęp a jednak.. nie potrafi znaleźć sposobu. Ja osobiście nie mam, raczej wątpię żeby zechciało mu się tu pisać post więc robię to sam bo zależy mi na wyglądzie tego forum, dlatego proszę o jasne wskazówki, żebym mógł mu spokojnie podlinkować Dzięki za każdą pomoc! / tak to wygląda teraz --------> tak chciałbym, żeby wyglądało (pomijając kolor w nicku) Zrobilibysmy to przez normalne rangi, no pewnie - ale problem w tym, że jeśli ktoś sprawuje funkcje administracyjne na większej ilości naszych serwerów, to dodając mu rangę w widgecie "Admini Online" wyświetla się wielokrotnie. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić podobno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.