Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

boro

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie kolego @Jurij przepraszam najmocniej, oczywiście nie miałem nic złego na myśli. Myślałem, że to darmowy plugin i oczywiście to nie jest ten, który miałem na myśli. Ten, którego używamy jest tutaj - https://invisioncommunity.com/files/file/7318-staff-online/ // xD.. nie widziałem nic podejrzanego w nazwie forum tego pirata
 2. Cześć! Korzystamy na forum z takiej wtyczki, pokazującej po prawej stronie adminów online. Tj osób, które należą do grupy które mają być wyświetlane. Chcielibyśmy jednak nadawać swojej ekipie kolejne permisje i żeby zgadzało się to na forum, nadawać im np dwie rangi administracyjne. Problem polega na tym, że taka osoba zostanie 2 razy wyświetlona w sidebarze. Da się jakoś to ogarnąć? Jakiś warunek, że jeśli został już raz wyświetlony, to nie wyświetlamy ponownie.. BODAJŻE to ten plugin - [ciach] Ten na nadawanie więcej niż 1 rangi to ten standardowy, używany przez wszystkich plugin. Linku nie mam, nie ja to wgrywałem - ja tylko proszę o pomoc, bo osoba która się tym zajmuje ma za dużo na głowie Jeśli będą pytania śmiało, zapytam go i szybko postaram się tutaj umieścić informacje. Z góry wielkie dzięki! Jurij: Stuff =! staff. Poza tym za podawanie linków do siedlisk pirackiego oprogramowania otrzymujesz solidną dawkę %. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
 3. Może jakieś konkretne sugestie? Dział giełda pewnie jest obszerny, a modyfikacje swoje nazwy mają. Poza tym, napisane jest że plugin współpracuje z Group Colors, pewnie trzeba go jakoś podlinkować aby go chwycił.. nie wiemy jak.. Wydaje się Pan być dobrze zorientowanym w temacie (patrząc po profilu).. Może ma Pan jakieś wskazówki, których po dniu w pracy nie chce się opisywać? Już istotną wskazówką byłaby informacja o tym, czy się w ogóle da na tych samych 2 modyfikacjach to osiągnąć.
 4. Cześć! Mam pytanie - w jaki sposób pokolorować te grupy z dodatku? Ten też mamy zainstalowany : https://invisioncommunity.com/files/file/7589-group-color-on-user-link/ Jednakże nic się podobno nie da zrobić - niegłupia osoba ma do tego dostęp a jednak.. nie potrafi znaleźć sposobu. Ja osobiście nie mam, raczej wątpię żeby zechciało mu się tu pisać post więc robię to sam bo zależy mi na wyglądzie tego forum, dlatego proszę o jasne wskazówki, żebym mógł mu spokojnie podlinkować Dzięki za każdą pomoc! / tak to wygląda teraz --------> tak chciałbym, żeby wyglądało (pomijając kolor w nicku) Zrobilibysmy to przez normalne rangi, no pewnie - ale problem w tym, że jeśli ktoś sprawuje funkcje administracyjne na większej ilości naszych serwerów, to dodając mu rangę w widgecie "Admini Online" wyświetla się wielokrotnie. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić podobno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.