Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Secondary Groups Indicator - kolor


boro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam pytanie - w jaki sposób pokolorować te grupy z dodatku?

 Ten też mamy zainstalowany : https://invisioncommunity.com/files/file/7589-group-color-on-user-link/

Jednakże nic się podobno nie da zrobić - niegłupia osoba ma do tego dostęp a jednak.. nie potrafi znaleźć sposobu.

Ja osobiście nie mam, raczej wątpię żeby zechciało mu się tu pisać post więc robię to sam bo zależy mi na wyglądzie tego forum, dlatego proszę o jasne wskazówki, żebym mógł mu spokojnie podlinkować :)

Dzięki za każdą pomoc!

/

nDMeMIB.pngXXWco0c.png

tak to wygląda teraz --------> tak chciałbym, żeby wyglądało (pomijając kolor w nicku)

 

Zrobilibysmy to przez normalne rangi, no pewnie - ale problem w tym, że jeśli ktoś sprawuje funkcje administracyjne na większej ilości naszych serwerów, to dodając mu rangę w widgecie "Admini Online" wyświetla się wielokrotnie. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić podobno.

Edytowane przez boro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś konkretne sugestie?

Dział giełda pewnie jest obszerny, a modyfikacje swoje nazwy mają.

Poza tym, napisane jest że plugin współpracuje z Group Colors, pewnie trzeba go jakoś podlinkować aby go chwycił.. nie wiemy jak.. 

Wydaje się Pan być dobrze zorientowanym w temacie (patrząc po profilu).. Może ma Pan jakieś wskazówki, których po dniu w pracy nie chce się opisywać? :P

Już istotną wskazówką byłaby informacja o tym, czy się w ogóle da na tych samych 2 modyfikacjach to osiągnąć.

Edytowane przez boro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie znam kodu tych modyfikacji. A o giełdzie miałem na myśli, że skoro te kolory są tak istotne dla Twojego forum to wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie to komuś to zlecić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.