Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

forace

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by forace

 1. Cześć. Mam taki problem, ponieważ nie mogę aktywować kupionej licencji. Podczas wpisania jej w ACP wyskakuje błąd Wystąpił błąd podczas połączenia z serwerem licencji. Spróbuj ponownie później. Już tydzień walczę z supportem i dostawcą hostingowym, i niestety bez efektu. IPB upiera się, że to wina Hostingu, a hosting, że wina jest po stronie IPB. Chciałbym spytać, czy ktoś z was miał taki problem? Forum stoi na hostingu od domena.pl. Można powiedzieć, że działa wszystko prócz właśnie tego klucza, który jest niezbędny do jakiegokolwiek działania.
 2. Witam. Szybkie pytanie. Czy jest możliwość zrobienia pewnego bajeru, żeby po zalogowaniu/zarejestrowaniu na forum przenosiło nas pod konkretny adres? Chodzi o to ze mamy adres portalu np. www.adres.pl, a forum jest pod www.adres.pl/forum. Po zalogowaniu ma nas przenosić na portal z adresu www.adres.pl Trochę masło maślane, ale chyba da się zrozumieć. Pozdrawiam
 3. Modyfikowany. Zauważyłem, że błąd powodowała jedna rzecz. W ipb_styles.css miałem wpisane same Hooks dotyczące Status_Update. Dopisanie przed Hooksami pomogło:
 4. Witam. W Status Update pojawiła się nowa opcja - Dodaj komentarz. Problem w tym, że jak kliknie się w tą opcję, rozwija się pole do dodania komentarza i wyjeżdża ono poza ramkę "Status Update". Jest jakiś sposób by ograniczyć jego wielkość? Pozdrawiam.
 5. Chodzi mi raczej tylko o to, by tło pod statusami było rozdzielane na użytkowników. Jeden powiedzmy ma biały, a drugi lekko szarawy. By się to tak przeplatało. I jeszcze jedno. Ograniczyć ilość widocznych wpisów do jakiś 5. EDIT. Problem jest taki, że nie znajduje mi tego co wyżej podałeś. :/
 6. Witam. Szybciutkie pytanie. Gdzie istnieje możliwość edycji czcionki, koloru tła w "Aktualizacje statusu" w panelu po prawej stronie. Przeglądałem Hooksy dotyczące tego dodatku, lecz tam nic nie znalazłem.
 7. Przebudowę skina zrobiła doświadczona osoba. Działa!
 8. Też nic. A to nie jest tak, że po prostu jakoś bez najechania kursorem standardowy kolor to biały, a po najechaniu zielony? Może w tym jest problem.
 9. Nie... Nawet nie wiem jak to mogę zrobić. :/
 10. Niestety nie pomogło. Wygląda to tak: Dla porównania ten po lewej wygląda tak bez najechania kursorem, a po prawej już po najechaniu.
 11. Witam. Mam mały problem. Po zmianie wersji IPB przyciski typu "Obserwuj ten temat', "Napisz nowy temat" itp. Są białe. Po najechaniu na niego dopiero kolor zmienia się na taki jaki powinien. Gdzie w edytorze skina mogę znaleźć opcję zmiany tych ustawień?
 12. To jeszcze jedno pytanie. Jak 3.0.5. się kończy to potem mamy wpisy 1.1.2, 1.0.2 (odpowiednio shoutbox, masspl) i potem jest 3.1.0 Beta 1 , Beta 2 i Beta 3 i potem dalej do 3.1.4 większość opisane jako core. Czy trzeba usunąć wszystkie poniżej 3.0.5 czy coś zostawić?
 13. @DawPi znaleźliśmy te upgrade_history, lecz możesz nam powiedzieć czego się mniej więcej spodziewać po usunięciu tych wpisów nowszych od 3.0.5? Rozumiem, że potem można na nowo przystąpić do aktualizacji tak? Jak coś to razem z xtomashx próbujemy jakoś to naprawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.