Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Inaro

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Inaro

 1. Zamówiłem sobie 5 dni temu panel gracza, administratora (SAMP) pod IPB oraz konwersje bazy danych która miała być przed wczoraj i wczoraj ale Pana nawet niema na GG, olewa!
 2. Czy modyfikacja działa poprawnie na IP.Board 3.1.4 oraz rozumiem że PHP nie działa?
 3. Mam już. Znalazłem także taki wątek pomógł. Dzięki
 4. Nie będę nikomu płacił za rzecz którą sam sobie mogę zrobić, w miarę ogarniam PHP tylko mój problem polega na tym że nie mam pojęcia jak zrobić podstronę w ipb.
 5. Czesć, możecie mi powiedzieć gdzie wejść i jak zrobić podstronę ipb, chodzi mi o mniej więcej taki efekt jak ma http://h-rp.co/ingame/
 6. Pobrałem przed chwilą modyfikacje która pokazuje kto ma najwięcej postów na forum mam ten plik *.xml ale nie wiem zbyt jak to wgrać na forum, gdzie wejść do ACP?
 7. Cześć, znalazłem poradnika tylko nie mogę znaleźć modyfikacji kto był na forum przez ostatnie 24h
 8. Inaro

  ShoutBox

  Cześć, czy jest jakiś darmowy shoutbox pod najnowszą wersje IPB. No chyba że ten SB jest darmowy tylko nie wiem skąd pobrać.
 9. Ale mi chodzi żeby to każdy miał na moim forum.
 10. Cześć, szukam modyfikacji coś w stylu 'Ostatnio byli' że w podglądzie profili pokazuje kto był ostatnio w danym profilu, bodajże forum ma coś takiego
 11. Dobra więc tak. jestem przy 'Dane dostępowe do bazy danych SQL' podałem dane do bazy gdzie mam MyBB (na tym samym serwerze WWW) i wyskakuje błąd: Error An application already exists with that id
 12. Cześć, czy możecie mi powiedzieć jak wyłączyć/usunąć opcje 'Status' w podglądzie profili oraz jak zrobić, chodź to pewnie jest modyfikacja 'Ostatnio byil' w profilu. A i bym zapomniał który szablon odpowiada za menu i odnośniki?
 13. Jak napisałem wyżej, nie chcę edytować tego tekstu ani zmieniać tylko chcę dodać tekst pod nim lock
 14. No dobra więc szablon globalTemplate lecz nadal szukam fragmentu odpowiedzialnego za tekst 'Community Forum Software by IP.Board 3.1.4'
 15. CCześć, w IPB jestem od wczoraj więc nie wiem nawet prostych rzeczy... Chcę dodać pod napisem 'Community Forum Software by IP.Board 3.1.4' w stopce jakiś tekst, bodajże jest to szablon globalTemplate lecz nie wiem która linijka odpowiada za ten tekst.
 16. Cześć, wczoraj coś robiłem na moim forum i nagle po odświeżeniu zamiast domyślnego stylu był ten ale bez jakby grafiki i css, po wgraniu darmowego stylu było ok ale wolę ten styl domyślny po instalacji forum, ma ktoś go? Edit: Już nie trzeba, dzięki
 17. Oferuje dema w których niema tego konwestera* a ja chcę założyć gdzieś forum IPB (na parę dni) tam nauczyć się obsługiwać IPB oraz 'przerobić' bazę danych z MyBB na IPB.
 18. Cześć, zastanawiam się czy coś takiego http://h-rp.co/appeals/ to darmowa modyfikacja czy własny skrypt?
 19. Nad forum mam takie warningi, rozmawiałem z Jakubem na Gadu-Gadu i powiedział że ProSerwer.pl niema włączonej funkcji glob - coś takiego, to prawda? P.S Jeżeli tak to czy boo.pl ma tą funkcje, szukam taniego hostingu SMS aby tylko przetestować all.
 20. Mam już zainstalowane IP.Board, wgrałem te pliki od konwentera i bodajże coś trzeba zrobić w panelu admina tak (nie wiem co).
 21. Chodzi o to że wgrywam pliki które pobrałem i nie wiem co dalej, gdzie mam wejść?
 22. Witam, mam problem z konwersją bazy danych silnika forum MyBB 1.6 na produkt IP.Board 3.1.4, czytałem wielokrotnie temat i mam problem z samym początku: Po wgraniu folderu 'upload' (wgrywałem folder po folderze) nie wiem co dalej, w poradniku piszę coś aby wejść do panelu admina i następnie nie wiem co dalej, proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.