Jump to content

Advokat

Member
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6
 • Forum
  forumprawnicze.info

Advokat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

2

Community Answers

 1. Publikuje link na facebooku - przykładowo do wpisu na blogu. FB generuje obrazek - i w tym wypadku jest to standardowy obrazek IPB. (patrz: https://www.facebook.com/prawne.org). Czy da się jakoś podmienić ów obrazek?
 2. Podobno Google ostatnio docenia strony zgodne z wymogami dla urządzeń mobilnych... Fabryczna wersja skinu dla urządzeń mobilnych nie spełnia chyba żadnych standardów googla, bo mam całą masę błędów: - Nieskonfigurowane okno robocze - Mały rozmiar czcionki - Elementy dotykowe zbyt blisko siebie etc. Czy jest jakaś poprawna templatka mobilna zgodna z obecnymi wytycznymi googla dla wersji dla urządzeń mobilnych?
 3. Dzięki. Modyfikacja fajna. A wie ktoś może co to za dodatek mają na forum optymalizacja.com (PiO)? Mają tam jakieś dodatkowe opcje multicytowanie, cytowanie i cytowanie selektywne z przycisków pod postem.
 4. Jak nazywa się dokładnie ta modyfikacja do cytowania selektywnego - ewentualnie prośba o link.
 5. A co ma wspólnego ewentualny upadek UE do likwidacji domen UE? Równie dobrze można przypuszczać, że globalny rejestrator zlikwiduje domeny .net/com czy inne - bo będzie miał taki humor. Nie likwiduje się czegoś, co przynosi złote jajka
 6. Swoją drogą dotyczy to wszystkich portali więc mógłby ktoś opracować taki seo dodatek. Takie opisy meta jak są teraz IPB niczemu nie służą.
 7. Niby generują się meta description i tagi w tematach automatycznie, ale w sposób mało seo-friendly. Czy jest jakiś sposób, aby ograniczyć długość meta description do zalecanych 160 znaków i tagów do kilku wierszy?
 8. Szukam i nie mogę znaleźć. Jak dodać możliwość zalogowania (rejestracji) na forum za pomocą loginu z Google+
 9. Faktycznie wzrost ilości błędów 404 w GWT jest straszny. Po lekturze forum IPS znalazłem sugestię do poprawy robots.txt. (http://community.invisionpower.com/topic/397231-crawl-error/) Ilość błędów odrobinę spadła - z 35.000 do 34.000
 10. Po przeróbkach makensis'a linki wyglądają tak jak u mnie czyli np: http://prawne.org/zasiedzenie-dzialki-t7952/
 11. Do każdego pliku? Chyba raczej nierealne... Nie chodzi mi o ustawienie meta dla strony głównej downloadu, ale o dynamiczne generowanie meta do każdego pliku - tak jak to się generuje w przypadku tematów na forum. Generowanie meta description i keywordsów następować powinno na podstawie opisu pliku oraz tagów.
 12. Jak się przyjrzeć szczegółom IP.Downloads to nie sposób nie dostrzec, że IPS zapomniał całkowicie o kwestii SEO tej aplikacji. Brak meta description, keywords'ow, ścieżka fiels/file jak z aplikacji pisanej w garażu... Czy myślał ktoś o stworzeniu IP.Downloads SEO? - friendly url - meta tags - sitemap dla działu downloads Lektura forum IPS pokazuje, że wielu użytkowników dostrzega ten problem, więc dodatek mógłby cieszyć się dużym zainteresowaniem.
 13. Czyli co - kasować te wpisy, zakładając, że osoby te celowo przerwały proces rejestracji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.