Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Damianexo

Użytkownik
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Madrid

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x
 • Forum
  roleplay.net.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomogło, szybciej się rozsyła! Można zamknąć.
 2. No minął dzień i mam dopiero 27 942 użytkowników wysłanych. Coś chyba nie teges, bo RCON powinien co minutkę nawalać wiadomości a zachowuje się to tak, jakby było na zwykłe wzbudzanie (na ruch forum)
 3. W masowej korespondencji jest domyślnie zaznaczone "każde" przy zakupach (kto ma aktywny zakup) - kliknąłem "każde" aczkolwiek wysyła w tempie żółwia. W trzy godziny do 6,5k ludzi wysłało dopiero. Nie wiem czy to jakiś esteregg czy cuś ale chyba coś nie jest halo. Jeśli jest OK- poprawcie mnie i zamknijcie temat. Jeśli nie- dajcie wskazówki.
 4. 😈😈😈 A nie lepiej po prostu zrobić taką rangę dla dziewczynek? Przecież i tak na 100 userów 1 to kobieta będzie // a najlepiej to nie wprowadzaj tego, bo zaraz będą Cię oskarżać o dyskryminacje innych płci 🤦‍♂️
 5. Problem taki, że nie wysyła mailingu. Ustawiłem zadania CRONA, ustawiłem też prawa pliku task.php na 777. Od wczoraj uruchomione (wcześniej kilkukrotnie też próbowałem). Gdzie może leżeć przyczyna? Przeszukałem te forum i inne ale nic nie znalazłem w swojej sprawie.
 6. Naprawa, już wyjaśniam dla osób, które mogą mieć podobny problem. Należy naprawić tabelę, jednak nie zadziała to jeśli naprawimy to z "biegu", zaznaczając tabelę a następnie wybierające opcję "napraw" z palety narzędzi znajdujących się zaraz pod listą tabel. Należy przy użyciu konsoli w mysql zrealizować polecenie: REPAIR TABLE convert_link USE_FRM No i następnie wszystko śmiga. Można zamknąć a mi dać plusika
 7. Wszystko fajnie, pozamieniałem pliki, porobiłem co potrzeba i tu takie coś. Co oznacza ten błąd? W google w wynikach z IPS/IPB nic nie znalazłem ani guzik "restry?" ani "continue" nie działa- w sensie klikne ale dalej to sie włączy PS. Próbowałem naprawić tabelę
 8. Ustawienia > Manage Settings > Members > Warning and Moderation Problem rozwiązany. To w tym miejscu ustawia się widoczność zgłoszeń ogólnie dla poszczególnych rang. Dodatkowo można w edycji profili po prostu określić konkretnie z czego będzie pokazywało zgłoszenia (forum, nexus, download, galeria itd)
 9. insp, przed wgraniem tego trzeba oczyścić wcześniejsze wpisy?
 10. Cześć, mam nietypowy problem usunął rangę i uprawnienia Moderatora i teraz za .. nic w świecie nie mogę ustawić takich ustawień (nawet na zasadach maski uprawnień administracyjnych), aby osoby oznaczone rangą Moderator mogły używać systemu zgłoszeń (widzieć zgłoszenia)- choć ustawione zostało to w pluginach zgłoszeń dla danej rangi. Czy da się jakoś wgrać domyślną wersję rangi Moderator?
 11. Grafikę pobieram na dwa sposoby: link do grafiki, uploaduje grafikę z komputera. W obu przypadkach jest to samo. Grafika musi mieć odpowiednie rozmiary i rozszerzenie (.png, .gif, .jpeg).
 12. W jaki sposób mogę to sprawdzić? W logach mam czyściutko.
 13. Tak- to nexus. Jako "klient" próbuję zupladować grafikę (jako pakiet reklam) do zakupu o konkretnych wymiarach (określonych w ustawieniach)- banerki. No i wpisuje adres docelowy (hiperłącze) i wciskam KONTYNNUJ i wywala taki błąd. Co dziwne, spróbowałem zalogować się na innego użytkownika- udało się raz, chciałem proces potwórzyć- już się nie udało, na innym testowym użytkowniku również nie. Tak jakby skrypt miał foszki
 14. Hej, moim problemem jest niemożność wgrania obrazka poprzez "wgraj plik z komputera" Mam błąd, który irytuje. Problem nie pojawiał się wcześniej. To samo występuje w przypadku próby załadowania tam pliku z linku to wywala, że powinien być link z http lub https - a taki dodaje. Jakieś możliwe przyczyny błędu?
 15. Uwielbiam sam rozwiązywać problemy, choć zawsze coś [ciach] - raz musieli aż przywracać kopie serwera, dziś (nie) świadomie poinstalowałem jakieś dziwadła ale wszystko unormowane! Tak czy siak, jeśli ktoś jeszcze będzie zmagał się z tym problemem, to wystarczy wejść w: Main > Ustawienia > IPS Apps > IP.Downloads > Categories > Kategorie > TWOJAKATEGORIA > USTAWIENIA > OPCJE KATEGORII > Maksymalny rozmiar pliku (w kB) Jurij: Na forum wyrażamy się kulturalnie i nie stosujemy niecenzuralnych słów. Otrzymujesz 10% punktów pogwałcenia kodeksu moralności werbalnej, zapoznaj się proszę z regulaminem forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.